Ofertas de empleo de Directores financieros en República Checa (Jihomoravský kraj)

Ekonomická A Provozní Managerka - Manager 8d, Ekonomičtí A Finanční Náměstci (ředitelé)

Clasificación del trabajo: Directores y gerentes : Directores administradores y comerciales : Directores de administración y servicios : Directores financieros.
Zákonodárci, vedoucí a řídící pracovníci : Vedoucí a řídící pracovníci ve veřejné správě a v komerční sféře : Vedoucí a řídící pracovníci univerzálních dílčích celků : Vedoucí a řídící pracovníci v oblasti financí.

Descripción de la oferta de trabajo:
Jste účetní s nadhledem ekonoma a chcete se všestranně rozvíjet? Jsme Hřiště 8D - děláme věci, které mají smysl. Ovládáte účetnictví, baví Vás to a chcete se dostat o level výš? Staňte se součástí týmu, který tvoří kvalitní a bezpečná hřiště! Výsledkem Vaší práce bude: • fungující manažerské účetnictví • bezchybně provedené a včas odevzdané výkazy a účetnictví vůči státu • hladký chod organizace Budete pravou rukou šéfa - ekonomickým a provozním pilířem 8D. Spolehlivost a bezchybnost Vaší práce ovlivní i Váš příjem. Co již máte: • máte praxi ve zpracování účetnictví • praxi v manažerském účetnictví a firemním managementu • na počítači pracujete jako blesk • milujete precizní administrativu a potíže řešíte dřív, než nastanou Co získáte: • Za dobrou práci vás čeká dobrá odměna. • Za vaší prací budou vidět výsledky - krásná dětská hřiště • Mnoho nových zkušeností - nudit se určitě nebudete • Silná firemní kultura, nevšední práce, prostředí i kolektiv • Šance podílet se na mezinárodním úspěchu firmy • Práce v centru Brna v krásném prostředí Kraví hory • 5 týdnů zasloužené dovolené a 3 dny zdravotního volna • Kursy angličtiny a další benefity Pošlete svůj životopis s fotografií na r.pochylyReemplazar por una arrobahriste8d.cz, do předmětu zprávy uveďte: "Ekonomická managerka - manažer"

Servicio de empleo de origen: MPSV, Servicios Públicos de Empleo, República Checa.

Región: Jihomoravský kraj.

Ver 463 ofertas de trabajo en "Jihomoravský kraj" (República Checa).

Fecha de inicio: 30/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Formación técnica avanzada.

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.

Salario: 22000.0 CZK mínimo y 33000.0 CZK máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar el puesto:
Richard Pochylý, ředitel

Empresa: Hřiště 8D s.r.o..

Contacto: Richard Pochylý, ředitel

Email: r.pochylyReemplazar por una arrobahriste8d.cz

Teléfono: +420 777 311 337.

Ver las 161 ofertas de trabajo de Directores y gerentes : Directores administradores y comerciales : Directores de administración y servicios : Directores financieros ofertadas.