Empleos en Hungría (Kozep-Dunantul) de Peones de explotaciones de cultivos mixtos y ganaderos

Egyszerű Mezőgazdasági Foglalkozású (kertészeti Kisegítő)

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales : Peones agropecuarios, pesqueros y forestales : Peones agropecuarios, pesqueros y forestales : Peones de explotaciones de cultivos mixtos y ganaderos.
Egyszerű foglalkozások : Képesítést nem igénylő mezőgazdasági, erdészeti és halászati foglalkozások : Képesítést nem igénylő mezőgazdasági, erdészeti és halászati foglalkozások : Képesítést nem igénylő mezőgazdasági foglalkozásúak.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) ZÖLD-ÚT Esztergom Zöldfelület-gondozó és Útfenntartó Korlátolt Felelősségű Társaság Egyszerű mezőgazdasági foglalkozású munkatársat keres esztergomi munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: állandó délelőtti műszak, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.06.09 - , állásegyeztetés helye és módja: Foglalkoztatónál: 2500 Esztergom, Árok utca 44 személyesen.

País del trabajo: Hungría.

Región: Közép-Dunántúl.

Ver 612 ofertas de trabajo en "Kozep-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 08/06/2017.

Nº de vacantes: 3.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Horas semanales: 40.

Salario: mínimo 140000.0 HUF (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: ZÖLD-ÚT Esztergom Zöldfelület-gondozó és Útfenntartó Korlátolt Felelősségű Társaság.

Dirección: 2500 Esztergom, Deák utca 4.

Contacto: Nébli Erika kapcsolattartó

Teléfono: (33) 404-111.

Ver las 69 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales : Peones agropecuarios, pesqueros y forestales : Peones agropecuarios, pesqueros y forestales : Peones de explotaciones de cultivos mixtos y ganaderos ofertadas.