Egyszerű ipari foglalkozású. Kozep-Dunantul. Hungría

Trabajar en Kozep-Dunantul (Hungría) de Peones de la industria manufacturera

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales : Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte : Peones de la industria manufacturera : Peones de la industria manufacturera no clasificados bajo otros epígrafes.
Egyszerű foglalkozások : Képesítést nem igénylő bányászati, építőipari, ipari és közlekedési foglalkozások : Képesítést nem igénylő ipari foglalkozások : Máshová nem sorolható képesítést nem igénylő ipari foglalkozásúak.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) Randstad Hungary Személyzeti Közvetítő és Szolgáltató Kft. Egyszerű ipari foglalkozású munkatársat keres tatabányai munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: három vagy négy műszak, a hét öt munkanapján, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.06.20 - , állásegyeztetés helye és módja: ., Személyesen, telefonon vagy e-mailben. Juttatások:6 hónap után béremelés, cafetéria, Speciális követelmények:Minimum 8 általános iskolai végzettség, bűntetlen előélet, gyártósori tapasztalat előny

País del trabajo: Hungría.

Región: Közép-Dunántúl.

Ver 594 ofertas de trabajo en "Kozep-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 19/06/2017.

Nº de vacantes: 5.

Experiencia: Hasta 1 año.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: Randstad Hungary Személyzeti Közvetítő és Szolgáltató Kft..

Dirección: 2800 Tatabánya, Komáromi utca 21 fsz 3.

Contacto: Ányos Szonja

Email: tatabanyaReemplazar por una arrobarandstad.hu

Teléfono: (34) 200-330.

Ver las 932 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales : Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte : Peones de la industria manufacturera : Peones de la industria manufacturera no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.