Egyszerű ipari foglalkozású (Termelési munkatárs)

Ofertas de trabajo en Hungría (Kozep-Dunantul) de Peones de la industria manufacturera

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales : Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte : Peones de la industria manufacturera : Peones de la industria manufacturera no clasificados bajo otros epígrafes.
Egyszerű foglalkozások : Képesítést nem igénylő bányászati, építőipari, ipari és közlekedési foglalkozások : Képesítést nem igénylő ipari foglalkozások : Máshová nem sorolható képesítést nem igénylő ipari foglalkozásúak.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) ADECCO Személyzeti Közvetítő Kft. Egyszerű ipari foglalkozású munkatársat keres környei munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: vezénylés szerint, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.06.19 - , állásegyeztetés helye és módja: ., Személyesen: Adecco Kft Iroda. Tatabánya, Réti u. 150 telefonon: 30/246-8238 e-mail: edit.juhaszneReemplazar por una arrobaadecco.hu. Juttatások:2 fajta teljesítmény bónusz, jelenléti bónusz, cafeteria, Speciális munkakörülmények:Zajos munkaterület, jó állóképesség, logikai készség, Speciális követelmények:2 műszak 06:00-18:00 és 18:00-06:00; pályakezdők is jelentkezhetnek, vegyipari tapasztalat előny;

País del trabajo: Hungría.

Región: Közép-Dunántúl.

Ver 612 ofertas de trabajo en "Kozep-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 18/06/2017.

Nº de vacantes: 5.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Salario: 140000.0 HUF mínimo y 150000.0 HUF máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: ADECCO Személyzeti Közvetítő Kft..

Dirección: 2800 Tatabánya, Réti utca 150.

Contacto: Kucserák Gabriella

Email: gabriella.kucserakReemplazar por una arrobaadecco.com

Ver las 991 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales : Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte : Peones de la industria manufacturera : Peones de la industria manufacturera no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.