Demanda de Peones de la industria manufacturera en Nyugat-Dunantul (Hungría)

Egyszerű Ipari Foglalkozású (műhelyi Seédmunkás)

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales : Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte : Peones de la industria manufacturera : Peones de la industria manufacturera no clasificados bajo otros epígrafes.
Egyszerű foglalkozások : Képesítést nem igénylő bányászati, építőipari, ipari és közlekedési foglalkozások : Képesítést nem igénylő ipari foglalkozások : Máshová nem sorolható képesítést nem igénylő ipari foglalkozásúak.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) Regenyei Armory Korlátolt Felelősségű Társaság Egyszerű ipari foglalkozású munkatársat keres péri munkavégzésre egyszerűsített foglalkoztatás jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: kötött nappali munkavégzés, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.06.06 - , állásegyeztetés helye és módja: Jelentkezni lehet a 70/619-8943-as telefonszámon vagy a regenyei.armoryReemplazar por una arrobagmail.com e-mail címen.. További információ:Regenyei Armory Kft. keres 2 fő műhelyi segédmunkást. A cég fémmegmunkálással foglalkozik. Az egyes alkatrészek, darabok kézi és kisgépi alakítása, csiszolása, sorjázása illetve egyéb műhelyi teendők a feladat. Elvárás: jó kézügyesség, fúrógép és sarokcsiszoló használata. Munkarend: 6-16-ig. Egyszerűsített foglalkoztatás keretében keres a cég alkalmazottat, de a kölcsönös elégedettség esetén teljes munkaidős, határozatlan idejű szerződést és versenyképes fizetést tudnak ajánlani. Munkavégzés helye: Pér. Jelentkezni lehet a 70/619-8943-as telefonszámon vagy a regenyei.armoryReemplazar por una arrobagmail.com e-mail címen.

País del trabajo: Hungría.

Región: Nyugat-Dunántúl.

Ver 1059 ofertas de trabajo en "Nyugat-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 05/06/2017.

Nº de vacantes: 2.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Horas semanales: 40.

Salario: mínimo 180000.0 HUF (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: Regenyei Armory Korlátolt Felelősségű Társaság.

Dirección: 9086 Töltéstava, Iskola utca 1..

Contacto: Kemény Bernadett

Email: regenyei.armoryReemplazar por una arrobagmail.com

Teléfono: (70) 619-8943.

Ver las 916 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales : Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte : Peones de la industria manufacturera : Peones de la industria manufacturera no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.