Oferta de empleo en Del-Alfold (Hungría) de Peones de la industria manufacturera

Egyszerű Ipari Foglalkozású

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales : Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte : Peones de la industria manufacturera : Peones de la industria manufacturera no clasificados bajo otros epígrafes.
Egyszerű foglalkozások : Képesítést nem igénylő bányászati, építőipari, ipari és közlekedési foglalkozások : Képesítést nem igénylő ipari foglalkozások : Máshová nem sorolható képesítést nem igénylő ipari foglalkozásúak.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) AVILAND 2001. Baromfifeldolgozó Kft. Egyszerű ipari foglalkozású munkatársat keres kerekegyházai munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: kötött nappali munkavégzés, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.06.08 - , állásegyeztetés helye és módja: 6041 Kerekegyháza, Arany János utca 35. Hétfőtől-csütörtökig, naponta 8-14 óráig, Telefonon: Czékmányné Bótha Erzsébet: 06-76/545-101. Speciális munkakörülmények:Nehéz fizikai munka!, Speciális követelmények:Betöltött 18. életév, További információ:A munka természetéből adódóan elsősorban férfi munkaerőket várnak. Dolgozói munkásjáratok útvonala: - Izsák-Páhi-Soltszentimre-Szabadszállás- Kerekegyháza - Szabadszállás-Balázspuszta-Izsák-Fülöpháza-Kerekegyháza - Lajosmizse-Ladánybene-Kerekegyháza - Kecskemét-Kerekegyháza Amit kínál a munkáltató: - megbízható, rendszeres jövedelem, céges buszjárat, hosszútávú munkalehetőség A munkáról:fizikai, főként szalagmunka(könnyebb, nehezebb munkaterületekkel) - baromfi vágó-zsigerelő vonalon a munkakezdés 3 órától - daraboló-csomagoló vonalon a munkakezdés 6 órától

País del trabajo: Hungría.

Región: Dél-Alföld.

Ver 1134 ofertas de trabajo en "Del-Alfold" (Hungría).

Fecha de inicio: 01/06/2017.

Nº de vacantes: 20.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Salario: 127500.0 HUF mínimo y 140000.0 HUF máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: AVILAND 2001. Baromfifeldolgozó Kft..

Dirección: 6041 Kerekegyháza, Arany János utca 35..

Contacto: Czékmányné Bótha Erzsébet

Teléfono: (76) 545-101.

Ver las 991 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales : Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte : Peones de la industria manufacturera : Peones de la industria manufacturera no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.