Oferta de empleo de Ensambladores en Del-Alfold (Hungría)

Egyéb Termék-összeszerelő (betanított összeszerelő)

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Ensambladores : Ensambladores : Ensambladores no clasificados bajo otros epígrafes.
Gépkezelők, összeszerelők és járművezetők : Összeszerelők : Összeszerelők : Máshová nem sorolható összeszerelők.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) COM.FER 2004 Kft. Egyéb termék-összeszerelő munkatársat keres kecskeméti munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: kötött nappali munkavégzés, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.06.09 - , állásegyeztetés helye és módja: Telefonos egyeztetés követően személyesen a munkáltatónál: 6000 Kecskemét Szolnok út 16. 8-12 óra között., Előzetes egyeztetés telefonon: 30/200-7871.. Juttatások:útiköltség térítés, Speciális követelmények: , További információ:Munkarend: - egy műszakos munkavégzés: 07:00 - 15:30 - két műszakos munkavégzés: 05:45 - 13:45; 13:45 - 21:45

País del trabajo: Hungría.

Región: Dél-Alföld.

Ver 1110 ofertas de trabajo en "Del-Alfold" (Hungría).

Fecha de inicio: 08/06/2017.

Nº de vacantes: 4.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Horas semanales: 40.

Salario: mínimo 130000.0 HUF (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: COM.FER 2004 Kft..

Dirección: 6000 Kecskemét, Szolnoki út 16.

Contacto: Makarész Lajosné

Ver las 244 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Ensambladores : Ensambladores : Ensambladores no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.