Egyéb takarító és kisegítő (Takarító). Nyugat-Dunantul

Contrato en Nyugat-Dunantul (Hungría) de Otro personal de limpieza

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales : Limpiadores y asistentes : Limpiadores de vehículos, ventanas, ropa y otra limpieza a mano : Otro personal de limpieza.
Egyszerű foglalkozások : Takarítók és kisegítők : Jármű-, ablak- és egyéb kézi takarítók, mosodai munkások : Egyéb takarító foglalkozásúak.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) Győr-Moson-Sopron-Megyei Alpokalja Szociális Központ Egyéb takarító és kisegítő munkatársat keres soproni munkavégzésre közalkalmazotti (kjt.) jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: vezénylés szerint, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.06.12 - , állásegyeztetés helye és módja: Telefonon., Jelentkezni lehet Nagyné Pete Gabriellánál a 06-99/311-361-es vagy a 06-30/520-0138-as telefonszámon.. Juttatások:közalkalmazotti bértábla, juttatások, További információ:Fogyatékos Gyermekek Otthona takarító munkatársakat keres Jelentkezni lehet Nagyné Pete Gabriellánál a 06-99/311-361-es vagy a 06-30/520-0138-as telefonszámon.

País del trabajo: Hungría.

Región: Nyugat-Dunántúl.

Ver 1059 ofertas de trabajo en "Nyugat-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 11/06/2017.

Nº de vacantes: 2.

Experiencia: Hasta 1 año.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: Győr-Moson-Sopron-Megyei Alpokalja Szociális Központ.

Dirección: 9400 Sopron, Tómalom út 23..

Contacto: Nagyné Pete Gabriella

Teléfono: (99) 311-361.

Ver las 119 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales : Limpiadores y asistentes : Limpiadores de vehículos, ventanas, ropa y otra limpieza a mano : Otro personal de limpieza ofertadas.