Egyéb takarító és kisegítő. Kozep-Magyarorszag

Empleos de Otro personal de limpieza en Hungría (Kozep-Magyarorszag)

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales : Limpiadores y asistentes : Limpiadores de vehículos, ventanas, ropa y otra limpieza a mano : Otro personal de limpieza.
Egyszerű foglalkozások : Takarítók és kisegítők : Jármű-, ablak- és egyéb kézi takarítók, mosodai munkások : Egyéb takarító foglalkozásúak.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) KTI Közlekedéstudományi Intézet Nonprofit Korlátolt Felelősségű Társaság Egyéb takarító és kisegítő munkatársat keres budapest 11. ker.i munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: állandó délutáni műszak, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.06.19 - , állásegyeztetés helye és módja: önéletrajzzal a gubicza.sandorReemplazar por una arrobakti.hu e-mail címen. A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Takarító, ;Juttatások:várható havi bruttó kereset: 125.000,-Ft/hó, További információ:A KTI Közlekedéstudományi Intézet Nonprofit Kft. munkatársat keres Takarító munkakörbe. Budapest, XI. kerületi irodaházba, 6 órás, állandó délutáni (15:00 órától 21:00 óráig) munkavégzésre gyakorlattal rendelkező takarítót azonnali kezdéssel felveszünk. Feladatok: irodák és tárgyalók napi takarítása, lépcsők, folyosók-közterületek takarítása, mellékhelyiségek takarítása. Elvárások: igényes, minőségi munkavégzés, hasonló területen szerzett tapasztalat, pontosság, precizitás, megbízhatóság, erkölcsi bizonyítvány. A munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület. Jelentkezési határidő: 2017. július 10. Jelentkezés módja: Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy fényképes önéletrajzát küldje el 2017. július 10-ig a gubicza.sandorReemplazar por una arrobakti.hu e-mail címre. Az állással kapcsolatban érdeklődni lehet Gubicza Sándornál a +36-30-221-7290 telefonszámon.

País del trabajo: Hungría.

Región: Közép-Magyarország.

Ver 521 ofertas de trabajo en "Kozep-Magyarorszag" (Hungría).

Fecha de inicio: 14/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 1 año.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Horas semanales: 30.

Salario: mínimo 125000.0 HUF (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Tiempo parcial.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: KTI Közlekedéstudományi Intézet Nonprofit Korlátolt Felelősségű Társaság.

Dirección: 1119 Budapest 11. ker., Thán Károly utca 3-5..

Contacto: Gubicza Sándor

Ver las 121 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales : Limpiadores y asistentes : Limpiadores de vehículos, ventanas, ropa y otra limpieza a mano : Otro personal de limpieza ofertadas.