Egyéb, máshova nem sorolható egyszerű szolgáltatási és szállítási foglalkozású (segédmunkás)

Oferta de empleo de Ocupaciones elementales en Hungría (Nyugat-Dunantul)

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales : Recolectores de desechos y otras ocupaciones elementales : Otras ocupaciones elementales : Ocupaciones elementales no clasificadas bajo otros epígrafes.
Egyszerű foglalkozások : Hulladékgazdálkodók és egyéb képesítést nem igénylő foglalkozások : Egyéb egyszerű foglalkozások : Máshová nem sorolható képesítést nem igénylő foglalkozásúak.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) SPIRIT HOTEL Gyógyszálloda Korlátolt Felelősségű Társaság Egyéb, máshova nem sorolható egyszerű szolgáltatási és szállítási foglalkozású munkatársat keres sárvári munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: állandó délelőtti műszak, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.06.22 - , állásegyeztetés helye és módja: Foglalkoztatónál: 9600 Sárvár, Vadkert utca 5, jelentkezni lehet emailben: palyazatReemplazar por una arrobaspirithotel.hu vagy telefonon: 06/70/636-3293. További információ:Az állás iránt érdeklődni lehet még Sütő Nikolettánál: 95/889-543

País del trabajo: Hungría.

Región: Nyugat-Dunántúl.

Ver 1076 ofertas de trabajo en "Nyugat-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 21/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: SPIRIT HOTEL Gyógyszálloda Korlátolt Felelősségű Társaság.

Dirección: 9600 Sárvár, Vadkert utca 5.

Contacto: .

Teléfono: (.) ..

Ver las 303 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales : Recolectores de desechos y otras ocupaciones elementales : Otras ocupaciones elementales : Ocupaciones elementales no clasificadas bajo otros epígrafes ofertadas.