Demanda en Hungría (Del-Alfold) de Ocupaciones elementales

Egyéb, Máshova Nem Sorolható Egyszerű Szolgáltatási és Szállítási Foglalkozású (üzemi Kiseítő Munkatárs-megváltozott Munkaképességű Legyen!)

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales : Recolectores de desechos y otras ocupaciones elementales : Otras ocupaciones elementales : Ocupaciones elementales no clasificadas bajo otros epígrafes.
Egyszerű foglalkozások : Hulladékgazdálkodók és egyéb képesítést nem igénylő foglalkozások : Egyéb egyszerű foglalkozások : Máshová nem sorolható képesítést nem igénylő foglalkozásúak.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) GÜTTLER MEZŐGAZDASÁGI GÉPGY.ÉS SZOLG.KFT Egyéb, máshova nem sorolható egyszerű szolgáltatási és szállítási foglalkozású munkatársat keres hódmezővásárhelyi munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: kötött nappali munkavégzés, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.06.22 - , állásegyeztetés helye és módja: fényképes önéletrajzzal, a következő e-mail címen: allas-2016-07Reemplazar por una arrobaguttler.hu, fényképes önéletrajzzal, a következő e-mail címen: allas-2016-07Reemplazar por una arrobaguttler.hu. Speciális munkakörülmények:4 órába keresnek megváltozott munkaképességű munkavállalót egyszerű munkára, Speciális követelmények:lásd megjegyzés rovat, További információ:Munkavégzés Helye: Hódmezővásárhely, Maroslelei út Ideje: részmunkaidő, heti 20 óra, határozatlan idejű szerződés Rendje: egy műszak (4 órahossza) Feladatok: Kisegítő feladatok ellátása (fűnyírás, üzemcsarnok takarítás stb.) Elvárások: Rehabilitációs kártya kiváltása/megléte Készségek: precíz, pontos, önálló munkavégzés Nyelvtudás: nem szükséges Jogosítvány: nem szükséges Tapasztalat: nem szükséges Juttatások: Alapfizetés + teljesítményfüggő jutalom + utazási költségtérítés Üzleti eredményeink alapján éves prémium-kifizetés, Évente felülvizsgált, piachoz igazított bérezési szint, Évente munkaruházat juttatása, Szakmai, informatikai, nyelvi és képességfejlesztő képzések, Munkatársi és családi rendezvények, jubileumok Jelentkezés a munkakör elvárásainak megfelelő fényképes önéletrajzzal, a következő e-mail címen: allas-2016-07Reemplazar por una arrobaguttler.hu További információ kérhető: Mohos Beáta Telefon: +36-62/533-690 (munkanapokon 8-16 óráig) E-mail: karrierReemplazar por una arrobaguttler.hu

País del trabajo: Hungría.

Región: Dél-Alföld.

Ver 1096 ofertas de trabajo en "Del-Alfold" (Hungría).

Fecha de inicio: 21/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Horas semanales: 20.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: GÜTTLER MEZŐGAZDASÁGI GÉPGY.ÉS SZOLG.KFT.

Dirección: 6800 Hódmezővásárhely, MAKÓI út IPARTELEP.

Contacto: Mohos Beata

Email: allas-2016-07Reemplazar por una arrobaguttler.hu

Ver las 296 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales : Recolectores de desechos y otras ocupaciones elementales : Otras ocupaciones elementales : Ocupaciones elementales no clasificadas bajo otros epígrafes ofertadas.