Egyéb, máshova nem sorolható egyszerű szolgáltatási és szállítási foglalkozású (operátor, betanított munkás)

Búsqueda de Ocupaciones elementales en Kozep-Dunantul (Hungría)

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales : Recolectores de desechos y otras ocupaciones elementales : Otras ocupaciones elementales : Ocupaciones elementales no clasificadas bajo otros epígrafes.
Egyszerű foglalkozások : Hulladékgazdálkodók és egyéb képesítést nem igénylő foglalkozások : Egyéb egyszerű foglalkozások : Máshová nem sorolható képesítést nem igénylő foglalkozásúak.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) HELVÉT Termelő, Szolgáltató és Kereskedelmi Kft. Egyéb, máshova nem sorolható egyszerű szolgáltatási és szállítási foglalkozású munkatársat keres székesfehérvári munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: három vagy négy műszak, a hét minden napján, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.06.20 - , állásegyeztetés helye és módja: telefon: Bognár Sándor 06-30/826-6688 vagy emailen önéletrajzzal:sandor.bognarReemplazar por una arrobahelvet.hu. További információ:Három műszakos munkarend, műszaki beállítottság. A munka fizikai jellege miatt férfiak jelentkezését várják! 3 hónapos próbaidő után 250.000 Ft bruttó cafeteria (időarányosan)

País del trabajo: Hungría.

Región: Közép-Dunántúl.

Ver 578 ofertas de trabajo en "Kozep-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 19/06/2017.

Nº de vacantes: 2.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Horas semanales: 60.

Salario: 135000.0 HUF mínimo y 175000.0 HUF máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: HELVÉT Termelő, Szolgáltató és Kereskedelmi Kft..

Dirección: 2085 Pilisvörösvár, Szent László utca 20..

Contacto: Bognár Sándor

Email: sandor.bognarReemplazar por una arrobahelvet.hu

Teléfono: (06) ***.

Ver las 296 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales : Recolectores de desechos y otras ocupaciones elementales : Otras ocupaciones elementales : Ocupaciones elementales no clasificadas bajo otros epígrafes ofertadas.