Egyéb, máshova nem sorolható irodai, ügyviteli foglalkozású (Foglalkoztatás szervező)

Contratación en Hungría (Nyugat-Dunantul) de Personal de apoyo administrativo no clasificado bajo otros epígrafes

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo : Otro personal de apoyo administrativo : Otro personal de apoyo administrativo : Personal de apoyo administrativo no clasificado bajo otros epígrafes.
Irodai foglalkozások : Egyéb irodai kisegítő foglalkozások : Egyéb irodai kisegítő foglalkozások : Máshová nem sorolható egyéb irodai kisegítő foglalkozásúak.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) Győr-Moson-Sopron-Megyei Alpokalja Szociális Központ Egyéb, máshova nem sorolható irodai, ügyviteli foglalkozású munkatársat keres soproni munkavégzésre közalkalmazotti (kjt.) jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: vezénylés szerint, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.06.09 - , állásegyeztetés helye és módja: Telefonon., Jelentkezni lehet Nagyné Pete Gabriellánál a 06-99/311-361-es vagy a 06-30/520-0138-as telefonszámon.. A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Szociális foglalkoztatásszervező;Szociálpedagógus, ;Juttatások:közalkalmazotti bértábla, juttatások, Speciális követelmények:Elvárás: szociálpedagógai vagy pedagógiai végzettség., További információ:Fogyatékos Gyermek Otthona foglalkoztatási szervező munkatársat keres. Elvárás: szociálpedagógai vagy pedagógiai végzettség. Jelentkezni lehet Nagyné Pete Gabriellánál a 06-99/311-361-es vagy a 06-30/520-0138-as telefonszámon.

País del trabajo: Hungría.

Región: Nyugat-Dunántúl.

Ver 1046 ofertas de trabajo en "Nyugat-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 08/06/2017.

Nº de vacantes: 2.

Experiencia: Hasta 1 año.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: Győr-Moson-Sopron-Megyei Alpokalja Szociális Központ.

Dirección: 9400 Sopron, Tómalom út 23..

Contacto: Nagyné Pete Gabriella

Teléfono: (99) 311-361.

Ver las 124 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo : Otro personal de apoyo administrativo : Otro personal de apoyo administrativo : Personal de apoyo administrativo no clasificado bajo otros epígrafes ofertadas.