Egyéb, máshova nem sorolható egyszerű szolgáltatási és szállítási foglalkozású

Búsqueda en Hungría (Del-Dunantul) de Ocupaciones elementales

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales : Recolectores de desechos y otras ocupaciones elementales : Otras ocupaciones elementales : Ocupaciones elementales no clasificadas bajo otros epígrafes.
Egyszerű foglalkozások : Hulladékgazdálkodók és egyéb képesítést nem igénylő foglalkozások : Egyéb egyszerű foglalkozások : Máshová nem sorolható képesítést nem igénylő foglalkozásúak.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) Flora Med Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság Egyéb, máshova nem sorolható egyszerű szolgáltatási és szállítási foglalkozású munkatársat keres bonyhádi munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: kötött nappali munkavégzés, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.06.15 - , állásegyeztetés helye és módja: Foglalkoztatónál:FLORA MED KFT 7150 Bonyhád, Rákóczi utca 20, 2017.06.14. 10:00, közvetítőlappal személyesen telefonos egyeztetés alapján. További információ:dolgozni tudó munkaképes embereket keres segédmunkára

País del trabajo: Hungría.

Región: Dél-Dunántúl.

Ver 316 ofertas de trabajo en "Del-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 07/06/2017.

Nº de vacantes: 2.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Horas semanales: 40.

Salario: mínimo 127500.0 HUF (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: Flora Med Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság.

Dirección: 7150 Bonyhád, Rákóczi utca 20.

Contacto: Maros Endre

Teléfono: (30) 9790189.

Ver las 299 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales : Recolectores de desechos y otras ocupaciones elementales : Otras ocupaciones elementales : Ocupaciones elementales no clasificadas bajo otros epígrafes ofertadas.