Trabajos de Vendedores en Hungría (Nyugat-Dunantul)

Egyéb, Máshova Nem Sorolható Kereskedelmi Foglalkozású (értékesítő)

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores : Otros vendedores : Vendedores no clasificados bajo otros epígrafes.
Szolgáltatási és értékesítési foglalkozások : Értékesítési foglalkozások : Egyéb értékesítési foglalkozások : Máshová nem sorolható értékesítési foglalkozásúak.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) Színes hírek Betéti Társaság Egyéb, máshova nem sorolható kereskedelmi foglalkozású munkatársat keres soproni munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: kötött nappali munkavégzés, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.06.08 - , állásegyeztetés helye és módja: Foglalkoztatónál: 9400 Sopron, Ipar krt. 30., Jelentkezni lehet személyesen (9400 Sopron, Ipar krt. 30.) az üzletben.. További információ:Színes Hírek Bt. értékesítő munkatársakat keres 4-6-8 órás munkakörbe, a Tesco üzletsoron lévő újságos üzletébe. Jelentkezni lehet személyesen (9400 Sopron, Ipar krt. 30.) az üzletben.

País del trabajo: Hungría.

Región: Nyugat-Dunántúl.

Ver 1076 ofertas de trabajo en "Nyugat-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 07/06/2017.

Nº de vacantes: 3.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Horas semanales: 20.

Tipo de contrato: Tiempo parcial.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: Színes hírek Betéti Társaság.

Dirección: 9400 Sopron, Magyar utca 5. 1. 10..

Contacto: Stánicz Henrietta

Teléfono: (20) 277-1208.

Ver las 338 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores : Otros vendedores : Vendedores no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.