Oferta de Ocupaciones elementales en Del-Alfold (Hungría)

Egyéb, Máshova Nem Sorolható Egyszerű Szolgáltatási és Szállítási Foglalkozású (udvari Segédmunkás)

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales : Recolectores de desechos y otras ocupaciones elementales : Otras ocupaciones elementales : Ocupaciones elementales no clasificadas bajo otros epígrafes.
Egyszerű foglalkozások : Hulladékgazdálkodók és egyéb képesítést nem igénylő foglalkozások : Egyéb egyszerű foglalkozások : Máshová nem sorolható képesítést nem igénylő foglalkozásúak.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) KUNSÁG Kft. Egyéb, máshova nem sorolható egyszerű szolgáltatási és szállítási foglalkozású munkatársat keres kalocsai munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: vezénylés szerint, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.06.02 - , állásegyeztetés helye és módja: Foglalkoztatónál: 6300 Kalocsa, Miskei út 3025/10., személyesen a cég telephelyén László Jánosnál, hétfőtől péntekig 11-12 óra között.

País del trabajo: Hungría.

Región: Dél-Alföld.

Ver 1064 ofertas de trabajo en "Del-Alfold" (Hungría).

Fecha de inicio: 01/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: KUNSÁG Kft..

Dirección: 6300 Kalocsa, Miskei út 3025/10..

Contacto: László János

Teléfono: (.) ..

Ver las 295 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales : Recolectores de desechos y otras ocupaciones elementales : Otras ocupaciones elementales : Ocupaciones elementales no clasificadas bajo otros epígrafes ofertadas.