Egyéb, máshova nem sorolható irodai, ügyviteli foglalkozású (KERESKEDELMI ASSZISZTENS)

Oferta de empleo de Personal de apoyo administrativo no clasificado bajo otros epígrafes en Kozep-Dunantul (Hungría)

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo : Otro personal de apoyo administrativo : Otro personal de apoyo administrativo : Personal de apoyo administrativo no clasificado bajo otros epígrafes.
Irodai foglalkozások : Egyéb irodai kisegítő foglalkozások : Egyéb irodai kisegítő foglalkozások : Máshová nem sorolható egyéb irodai kisegítő foglalkozásúak.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) BCL KFT. Egyéb, máshova nem sorolható irodai, ügyviteli foglalkozású munkatársat keres székesfehérvári munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: állandó délelőtti műszak, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.06.15 - , állásegyeztetés helye és módja: Jelentkezés kizárólag e-mail-en küldött önéletrajzzal: csepregi.csegoReemplazar por una arrobabcl.hu . A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Számviteli ügyintéző (a szak megjelölésével);Pénzügyi ügyintéző (a szak megjelölésével);Általános gazdasági és statisztikai ügyintéző, ;További információ:Elvárás: közgazdasági szakközépiskolai végzettség, számítástechnikai ismeretek, jó kommunikációs készség. Béren kívüli juttatás: cafeteria.

País del trabajo: Hungría.

Región: Közép-Dunántúl.

Ver 580 ofertas de trabajo en "Kozep-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 30/05/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Horas semanales: 40.

Salario: mínimo 180000.0 HUF (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: BCL KFT..

Dirección: 8000 Székesfehérvár, ZSURLÓ út 10..

Contacto: CSEPREGI CSEGŐ

Email: csepregi.csegoReemplazar por una arrobabcl.hu

Ver las 116 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo : Otro personal de apoyo administrativo : Otro personal de apoyo administrativo : Personal de apoyo administrativo no clasificado bajo otros epígrafes ofertadas.