Egyéb, humánegészségügyhöz kapcsolódó foglalkozású (véradásszervező koordinátor, véradásszervező)

Demanda de Profesionales de la salud en Kozep-Dunantul (Hungría)

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio de la salud : Otros profesionales de nivel medio de la salud : Profesionales de la salud de nivel medio no clasificados bajo otros epígrafes.
Technikusok és hasonló foglalkozások : Egészségügyi foglalkozások : Egyéb egészségügyi foglalkozások : Máshová nem sorolható egészségügyi foglalkozásúak.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) Magyar Vöröskereszt Fejér Megyei Szervezete Egyéb, humánegészségügyhöz kapcsolódó foglalkozású munkatársat keres székesfehérvári munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: állandó délelőtti műszak, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.06.13 - , állásegyeztetés helye és módja: fényképes önéletrajz küldése a fejermegyeReemplazar por una arrobavoroskereszt.hu címre fizetési igény megjelölésével. A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Nem ismert, ;További információ:Középfokú végzettség, B kat. jogosítvány, jó kommunikációs készség, felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek. Munkaidő. 3 havi munkaidőkeretben. Esetenként délutáni és hétvégi munkavégzés.

País del trabajo: Hungría.

Región: Közép-Dunántúl.

Ver 571 ofertas de trabajo en "Kozep-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 12/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Horas semanales: 40.

Salario: mínimo 161000.0 HUF (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: Magyar Vöröskereszt Fejér Megyei Szervezete.

Dirección: 8000 Székesfehérvár, Lövölde utca 1/a..

Contacto: SZŰCSNÉ SZIGETI HEDVIG

Ver las 29 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio de la salud : Otros profesionales de nivel medio de la salud : Profesionales de la salud de nivel medio no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.