Egyéb folyamatirányító berendezés vezérlője (Gépkezelő operátor)

Trabajar en Kozep-Dunantul (Hungría) de Técnicos en control de procesos

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio : Técnicos en control de procesos : Técnicos en control de procesos no clasificados bajo otros epígrafes.
Technikusok és hasonló foglalkozások : Természettudományi és műszaki foglalkozások : Folyamatirányító rendszerek kezelő technikusai : Folyamatirányító rendszerek máshová nem sorolható kezelő technikusai.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) Bridgestone Tatabánya Termelő Korlátolt Felelősségű Társaság Egyéb folyamatirányító berendezés vezérlője munkatársat keres környei munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: három vagy négy műszak, a hét minden napján, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.05.31 - , állásegyeztetés helye és módja: ., Telefonon vagy e-mailben. Juttatások:kiemelkedő fizetés, cafetéria, étkezési hozzájárulás, Speciális munkakörülmények:6+2-es munkarend, Speciális követelmények:Középfokú végzettség, műszaki területen végzett operátori tapasztalat és targoncavezetői jogosítvány előny

País del trabajo: Hungría.

Región: Közép-Dunántúl.

Ver 612 ofertas de trabajo en "Kozep-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 30/05/2017.

Nº de vacantes: 5.

Experiencia: Hasta 1 año.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: Bridgestone Tatabánya Termelő Korlátolt Felelősségű Társaság.

Dirección: 2851 Környe, Kőhíd út 1.

Contacto: Fábján Krisztina

Email: levai.peterReemplazar por una arrobakomarom.gov.hu

Teléfono: (30) 901-1001.

Ver las 109 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio : Técnicos en control de procesos : Técnicos en control de procesos no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.