Egyéb egyszerű építőipari foglalkozású. Eszak-Magyarorszag

Demanda en Eszak-Magyarorszag (Hungría) de Peones de la construcción de edificios

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales : Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte : Peones de la minería y la construcción : Peones de la construcción de edificios.
Egyszerű foglalkozások : Képesítést nem igénylő bányászati, építőipari, ipari és közlekedési foglalkozások : Képesítést nem igénylő bányászati és építőipari foglalkozások : Magasépítő segédmunkások.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) Reparo Plastic Gyártó és Kereskedelmi Kft. Egyéb egyszerű építőipari foglalkozású munkatársat keres nemesbikki munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: állandó délelőtti műszak, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.06.01 - , állásegyeztetés helye és módja: Foglalkoztatónál: 3592 Nemesbikk, Petőfi u. 30., Telefonon, személyesen (önéletrajz). Speciális követelmények:Műanyagipari berendezések ismerete előny.

País del trabajo: Hungría.

Región: Észak-Magyarország.

Ver 430 ofertas de trabajo en "Eszak-Magyarorszag" (Hungría).

Fecha de inicio: 30/05/2017.

Nº de vacantes: 2.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Horas semanales: 40.

Salario: mínimo 127500.0 HUF (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: Reparo Plastic Gyártó és Kereskedelmi Kft..

Dirección: 6090 Kunszentmiklós, Baksay S. utca 43.

Contacto: Nagy Attila

Teléfono: (30) 7221469.

Ver las 699 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales : Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte : Peones de la minería y la construcción : Peones de la construcción de edificios ofertadas.