Egyéb ügyfélkapcsolati foglalkozású (Ügyfélszolgálati feladatok ellátása. Panaszkezelés szóban, írásban és telefonon.)

Demanda en Hungría (Del-Alfold) de Empleados de servicios de información al cliente

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo : Empleados en trato directo con el público : Empleados de servicios de información al cliente : Empleados de servicios de información al cliente no clasificados bajo otros epígrafes.
Irodai foglalkozások : Ügyfélforgalmi szolgáltatási foglalkozások : Ügyfél-tájékoztatási foglalkozások : Máshová nem sorolható, ügyfél-tájékoztatási foglalkozásúak.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) ALFÖLDVÍZ Regionális Viziközmű Szolgáltató Zrt. Egyéb ügyfélkapcsolati foglalkozású munkatársat keres szeghalomi munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozott időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: kötött nappali munkavégzés, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.07.17 - 2018.06.30, állásegyeztetés helye és módja: Az önéletrajzokat a hrReemplazar por una arrobaalfoldviz.hu e-mail címre várjuk 2017.06.30-ig. Ezt követően egyeztetett időpontban kerül sor állásinterjúra a kiválasztott jelentkezőkkel.. A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Ügyfélkapcsolati vezető;Ügyfélszolgálati asszisztens, ;További információ: Értékesítési tevékenység (Az eseti számlázáshoz szükséges alapadatok rendelkezésre állásának biztosítása-mérőállás rögzítése, eseti számlák előkészítése, generálása.) Bejelentések, reklamációk fogadása és kezelése Fogyasztói kapcsolattartás adatkarbantartás, adatkezelés és feldolgozás hátralékkal rendelkező fogyasztók kezelése kapcsolattartás a Társaság többi osztályával pénztárkezelés, számlázás egyéb adminisztrációs feladatok

País del trabajo: Hungría.

Región: Dél-Alföld.

Ver 1089 ofertas de trabajo en "Del-Alfold" (Hungría).

Fecha de inicio: 13/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 2 años.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Salario: 180000.0 HUF mínimo y 190000.0 HUF máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Empresa: ALFÖLDVÍZ Regionális Viziközmű Szolgáltató Zrt..

Dirección: 5600 Békéscsaba, Dobozi út 5.

Contacto: Kocsis Alexandra

Ver las 18 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo : Empleados en trato directo con el público : Empleados de servicios de información al cliente : Empleados de servicios de información al cliente no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.