Doradca klienta [ dział motoryzacja j.niemiecki ]

Oferta de Especialistas en políticas de administración en Opolskie (Polonia)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Especialistas en organización de administración : Especialistas en políticas de administración.
Specjaliści : Specjaliści do spraw ekonomicznych i zarządzania : Specjaliści do spraw administracyjnych : Specjaliści do spraw administracji i rozwoju.

Descripción de la oferta de trabajo:
Zakres obowiązków: Utrzymanie oraz pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych b2b , budowanie struktury współpracy w zakresie obsługiwanego rynku, kontakty zagraniczne, rozbudowa portfela dostawców/odbiorców, monitoring rynku branżowego , bieżące sporządzanie ofert negocjacje . praca w godz. 9-17 Wymagania: - wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie - konieczne - języki obce: angielski - w mowie: biegły, w piśmie: biegły - konieczne - pozostałe: Wymagane doświadczenie: handlowe b2b; biegła (b.dobra) znajomość języka Niemieckiego a dodatkowym atutem będzie znajomość kolejnego języka obcego; Umiejętność podejmowania decyzji i wprowadzania projektów w realizacje; doskonałe umiejętności komunikacyjne oraz szybki i efektywny sposób pracy; zdolności negocjacyjne i finalizacji umów ,znajomość obsługi komputera oraz programów Microsoft, samodzielność, inicjatywa i aktywność w działaniu ,ukierunkowanie na cel. Firma zapewnia system Benefit/Medyczny oraz możliwość awansu. Mile widziane doświadczenie w wybranym zakresie handlowym, pracy z klientem b2b, wprowadzania produktów na rynki, tworzenie struktury ekspansji oferty na rynki zagraniczne, praca w dziale importu-eksportu. Sposób aplikowania: - bezpośrednio do pracodawcy - wymagane dokumenty: Aplikacje CV, prosimy przesłać na podany adres e-mail: karieraReemplazar por una arrobamsxinternational.pl z dopiskiem w tytule ,specjalista ds handlu" wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych. - języki aplikowania: polski

Servicio de empleo de origen: PSZ, Servicios Públicos de Empleo, Polonia.

País del trabajo: Polonia.

Región: Opolskie.

Ver 165 ofertas de trabajo en "Opolskie" (Polonia).

Fecha de inicio: 29/05/2017.

Nº de vacantes: 2.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Formación técnica superior.

Lenguas exigidas: inglés: (sobresaliente) .

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: Si.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.00.

Salario: mínimo 4000.0 PLN (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Cómo solicitar el puesto:
BOGUMIŁA SZYDLOWSKA, tel.: 774700700, email: karieraReemplazar por una arrobamsxinternational.pl

Empresa: MSX INTERNATIONAL-NOX GROUP Sp z o.o..

Dirección: Wrocławska 113, 45-873 Opole, Polska.

Contacto: BOGUMIŁA SZYDLOWSKA, tel.: 774700700, email: karieraReemplazar por una arrobamsxinternational.pl

Teléfono: 77 470 07 00.

Ver las 426 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Especialistas en organización de administración : Especialistas en políticas de administración ofertadas.