Disponent dopravy - vhodná příležitost pro absolventy, Agenti dopravy a přepravy

Empleo en República Checa (Liberecký kraj) de Declarantes o gestores de aduana

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Agentes de servicios comerciales : Declarantes o gestores de aduana.
Techničtí a odborní pracovníci : Odborní pracovníci v obchodní sféře a veřejné správě : Zprostředkovatelé služeb : Odbytoví a přepravní agenti, celní deklaranti.

Descripción de la oferta de trabajo:
Disponent dopravy - vhodná příležitost i pro absolventy Vybraný kandidát bude po zaškolení odpovědný za komunikaci se zákazníkem a optimální zajištění průběhu přeprav. Vybraný uchazeč bude po zaškolení do pozice odpovědný za komunikaci se zákazníkem a optimální zajištění průběhu přeprav. Požadujeme: - středoškolské vzdělání s maturitou - znalost angličtiny na komunikativní úrovni - dobré komunikační schopnosti (častá komunikace po telefonu) - dobrou znalost práce na PC - MS Office (zejména MS Excel a MS Word) - organizační schopnosti, flexibilitu, samostatnost - týmového ducha, orientaci na výsledek a "tah na bránu" Nabízíme: - možnost profesionálního uplatnění v mezinárodní rodinné firmě s více než 100letou tradicí a otevřenou firemní kulturou - zajímavou a kreativní práci s vlastní odpovědností + možnost profesního růstu - motivační individuální i týmové mzdové hodnocení - zaměstnanecké benefity (výběr benefitů formou Cafeterie, životní pojištění nebo penzijní připojištění dle osobní preference, stravenky, týden dovolené navíc, atd.) - příjemné pracovní prostředí, stabilní a profesionální pracovní kolektiv - místo výkonu práce v kanceláři ECC v České Lípě, Děčínská 1762 - nástup co nejdříve, respektive dle dohody - úvazek 40 hodin týdně, pracovní doba je od 08:00 do 16:30 (30 minut je neplacená přestávka na oběd) - pracovní smlouvu na dobu určitou 6 měsíců (s tří měsíční zkušební dobou). Po uplynutí sjednané doby prodlužujeme pracovní poměr až na dobu neurčitou. - nástupní mzdu 17 000 Kč + až 15% měsíční výkonnostní bonus počítaný ze základní hrubé mzdy, dále roční bonus resp. 13. plat, v případě úspěšných měsíčních výsledků pobočky tzv. "progresivní bonus".

Servicio de empleo de origen: MPSV, Servicios Públicos de Empleo, República Checa.

Región: Liberecký kraj.

Ver 290 ofertas de trabajo en "Liberecký kraj" (República Checa).

Fecha de inicio: 19/04/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Véase la descripción.

Nivel educativo requerido: Formación técnica superior.

Lenguas exigidas: inglés: (sobresaliente) .

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.

Salario: mínimo 17000.0 CZK (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar el puesto:
Oddělení lidských zdrojů

Empresa: EWALS CARGO CARE, spol. s r. o..

Contacto: Oddělení lidských zdrojů

Email: karieraReemplazar por una arrobaewals.cz

Teléfono: +420 487 883 379.

Ver las 99 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Agentes de servicios comerciales : Declarantes o gestores de aduana ofertadas.