Ofertas de empleo en Osrednjeslovenska (Eslovenia) de Maestros preescolares

Delo V Okviru Projekta "prva Zaposlitev: Pomočnik Vzgojitelja 2017/2018" - M/ž

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la enseñanza : Maestros de enseñanza primaria y maestros preescolares : Maestros preescolares.
Strokovnjaki/strokovnjakinje : Strokovnjaki/strokovnjakinje za vzgojo in izobraževanje : Osnovnošolski učitelji/osnovnošolske učiteljice in vzgojitelji/vzgojiteljice predšolskih otrok : Vzgojitelji/vzgojiteljice predšolskih otrok.

Descripción de la oferta de trabajo:
POMOČNIK VZGOJITELJA PREDŠOLSKIH OTROK, Določen čas oz. od 01.08.2017 do 31.12.2017, polni delovni čas, 40 ur, POMOČNIK ZAČETNIK BO PRIDOBIVAL VZGOJNE IZOBRAŽEVALNE IZKUŠNJE, KI SO OBVEZNE ZA PRIDOBITEV POKLICNE KVALIFIKACIJE, IN OPRAVIL VSE Z ZAKONOM IN DRUGIMI PREDPISI DOLOČENE AKTIVNOSTI ZA PRISTOP K STROKOVNEMU IZPITU IZ VZGOJE IN IZOBRAŽEVANJA. PREKO ORGANIZIRANEGA IN STROKOVNO VODENEGA PRAKTIČNEGA USPOSABLJENJA V ODDELKU SE BO UVAJAL V VZGOJNO IZOBRAŽEVALNO DELO., Za pomočnika vzgojitelja začetnika na objavljenem prostem projektnem delovnem mestu so pogoji naslednji: je oseba, ki je stara do vključno 29 let ob vključitvi v operacijo (1. 8. 2017 ali 1. 1. 2018 ali 1. 6. 2018), nima opravljenega strokovnega izpita na področju vzgoje in izobraževanja, a izpolnjuje vse ostale z zakonom in drugimi predpisi določene pogoje za opravljanje vzgojno-izobraževalnega dela pomočnika vzgojitelja v javnoveljavnem programu oziroma programu s pridobljeno javno veljavnostjo, ki ga izvaja vzgojno-izobraževalni zavod, in išče prvo zaposlitev oziroma ima manj delovnih izkušenj na področju vzgoje in izobraževanja, kot jih za pristop k strokovnemu izpitu zahteva Pravilnik o strokovnem izpitu strokovnih delavcev na področju vzgoje in izobraževanja (Uradni list RS, št. 23/06, 81/07, 105/08, 38/14 in 64/15). Zavod bo zaposlitev ustreznega pomočnika vzgojitelja začetnika na projektnem delovnem mestu izvedel le v primeru, da bo kot delodajalec na predmetnem javnem razpisu izbran – pogodba o zaposlitvi z izbranim pomočnikom vzgojitelja začetnikom se sklene šele po prejemu sklepa o izbiri prijavitelja oziroma delodajalca na predmetnem javnem razpisu. Kandidat mora k vlogi predložiti potrdilo o ustrezni izobrazbi, potrdilo o nekaznovanosti zaradi naklepnega kaznivega dejanja, ki se preganja po uradni dolžnosti, na nepogojno kazen zapora v trajanju več kot šest mesecev., dopoldan

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 827 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 22/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 1 año.

Nivel educativo requerido: Formación técnica superior.

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: OSNOVNA ŠOLA JANKA KERSNIKA BRDO.

Dirección: BRDO PRI LUKOVICI 5, 1225 LUKOVICA.

Contacto: AVBELJ DANICA

Email: danica.avbeljReemplazar por una arrobaguest.arnes.si

Teléfono: 01-7235-020.

Ver las 646 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la enseñanza : Maestros de enseñanza primaria y maestros preescolares : Maestros preescolares ofertadas.