Ofertas de empleo de Ocupaciones elementales en Koroska (Eslovenia)

Delavec V Proizvodnji - M/ž

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales : Recolectores de desechos y otras ocupaciones elementales : Otras ocupaciones elementales : Ocupaciones elementales no clasificadas bajo otros epígrafes.
Poklici za preprosta dela : Delavci/delavke z odpadki in drugi delavci/druge delavke za preprosta dela : Drugi delavci/druge delavke za preprosta dela : Delavci/delavke za preprosta dela, d. n.

Descripción de la oferta de trabajo:
DELAVEC ZA DRUGA PREPROSTA DELA, poskusno delo 1 mesec, Določen čas, 1 mesec, polni delovni čas, 40 ur, DELO NA RAZLIČNIH DELOVNIH MESTIH V PROIZVODNJI, PRIPRAVA MATERIALA, TERMIČNA IN MEHANSKA OBDELAVA TER RAZREZ MATERIALA, UPRAVLJANJE STROJEV IN NAPRAV ZA RAZREZ, RAVNANJE, LAKIRANJE IN ZA KONTROLO, OPRAVLJANJE KONTROLE IZDELKOV, VZDRŽEVANJE IN ČIŠČENJE DELOVNIH SREDSTEV IN DELOVNEGA MESTA, OPRAVLJANJE OSTALIH NALOG PO NAVODILU NADREJENEGA. , PRIČAKUJEMO: NATANČNOST, FLEKSIBILNOST IN ODGOVORNOST, ŽELJO PO DELU V PROIZVODNJI, PRIPRAVLJENOST NA VEČIZMENSKO DELO. NUDIMO: DELO V VELIKEM STABILNEM PODJETJU, ZAPOSLITEV ZA DOLOČEN ČAS Z MOŽNOSTJO DOLGOROČNEJŠE ZAPOSLITVE, MOŽNOST PLAČILNEGA NAPREDOVANJA IN NAGRAJEVANJA, BENEFICIRAN STAŽ ZA DOLOČENA DELOVNA MESTA, MOŽNOST UVAJANJA Z MENTORJEM V LASTNEM IZOBRAŽEVALNEM CENTRU, DELO V UREJENEM TER DOMAČEM DELOVNEM OKOLJU. Prijave z vašimi kontakti (tel. številka, elektronski naslov) in opisom dosedanjih izkušenj, sprejemamo na elektronskem naslovu: prijavaReemplazar por una arrobatrenkwalder.com. Za vse dodatne informacije smo vam na voljo na: 02 23 48 266 ali na 030 210 036. V prijavi navedite vaše kontaktne podatke, na katere ste dosegljivi in referenčno številko oglasa: SI2016155508, večizmensko

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Koroška.

Ver 84 ofertas de trabajo en "Koroska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 20/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 1 año.

Nivel educativo requerido: Escolaridad obligatoria / preparación profesional.

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: TRENKWALDER KADROVSKE STORITVE, D.O.O..

Dirección: Leskoškova cesta 9 D, 1000 LJUBLJANA.

Contacto: , KADRI

Email: prijavaReemplazar por una arrobatrenkwalder.com

Teléfono: 02 23 48 260.

Ver las 296 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales : Recolectores de desechos y otras ocupaciones elementales : Otras ocupaciones elementales : Ocupaciones elementales no clasificadas bajo otros epígrafes ofertadas.