DELAVEC NA ODLAGALIŠČU - M/Ž. Jugovzhodna Slovenija

Oferta de Personas que realizan trabajos varios en Jugovzhodna Slovenija (Eslovenia)

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales : Recolectores de desechos y otras ocupaciones elementales : Otras ocupaciones elementales : Personas que realizan trabajos varios.
Poklici za preprosta dela : Delavci/delavke z odpadki in drugi delavci/druge delavke za preprosta dela : Drugi delavci/druge delavke za preprosta dela : Delavci/delavke za različna dela.

Descripción de la oferta de trabajo:
DELAVCI ZA PREPROSTA PRILOŽNOSTNA DELA, poskusno delo 2 meseca, Določen čas, 4 mesece oz. 30.11.2017, polni delovni čas, 40 ur, VZDRŽEVANJE IN ČIŠČENJE POVRŠINE ODLAGALIŠČA IN OKOLICE, VGRAJEVANJE PRIPELJANIH ODPADKOV V DEPONIJSKO TELO, POMOČ PRI ODVZEMU VZORCEV ZA ANALIZE SESTAVE ODPADKOV, SORTIRANJE ODPADKOV IN OSTALA DELA NA ODLAGALIŠČU, UPRAVLJANJE S STROJI IN OPREMO, KI SE NAHAJA NA ODLAGALIŠČU TER EVIDENTIRANJE DELOVNIH UR S STROJI,OSNOVNO VZDRŽEVANJE IN ČIŠČENJE STROJEV IN OPREME, UPORABA OSEBNIH ZAŠČITNIH SREDSTEV , slovenski jezik razumevanje zelo dobro, govorjenje dobro, pisanje dobro, izkušnje in opravljen izpit za upravljanje s težko gradbeno mehanizacijo, dvoizmensko

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Jugovzhodna Slovenija.

Ver 145 ofertas de trabajo en "Jugovzhodna Slovenija" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 22/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 2 años.

Nivel educativo requerido: Formación profesional / aprendizajes.

Carnet de conducir: Turismo de 8 plazas; camión de hasta 3,5 toneladas.

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: CEROD, CENTER ZA RAVNANJE Z ODPADKI, D.O.O., JAVNO PODJETJE.

Dirección: Kettejev drevored 3 , 8000 NOVO MESTO.

Contacto: VOVKO GREGOR

Email: gregor.vovkoReemplazar por una arrobacerod.org

Teléfono: 07 39 17 862.

Ver las 73 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales : Recolectores de desechos y otras ocupaciones elementales : Otras ocupaciones elementales : Personas que realizan trabajos varios ofertadas.