Contrato de Operadores de máquinas y de instalaciones fijas en Eslovenia (Osrednjeslovenska)

Delavec Za Enostavna / Srednje Zahtevna Dela V Proizvodnji - M/ž

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Operadores de instalaciones fijas y máquinas : Otros operadores de máquinas y de instalaciones fijas : Operadores de máquinas y de instalaciones fijas no clasificados bajo otros epígrafes.
Upravljavci/upravljavke strojev in naprav, industrijski izdelovalci/industrijske izdelovalke in sestavljavci/sestavljavke : Upravljavci/upravljavke strojev in naprav : Drugi upravljavci/druge upravljavke strojev in naprav : Upravljavci/upravljavke strojev in naprav, d. n.

Descripción de la oferta de trabajo:
DRUGI UPRAVLJAVCI STROJEV IN NAPRAV, D. N., poskusno delo 3 mesece, Določen čas, 6 mesecev, polni delovni čas, 40 ur, SREDNJE ZAHTEVNA DELA V RAZLIČNIH ODDELKIH V PROIZVODNJI (POSLUŽEVANJE BRUSILNIH STROJEV, PEČI, STISKALNIC, UPRAVLJANJE AVTOMATOV, TEHTANJE, DROBLJENJE, MLETJE), ENOSTAVNA DELA V PROIZVODNJI (VIZUALNO PREBIRANJE, EMBALIRANJE, SORTIRANJE,...), IZDELAVA OPERACIJ V SKLADU S PREDPISANO DOKUMENTACIJO, PREDAJANJE KOLIČINE Z VSO POTREBNO DOKUMENTACIJO IN NATANČNIMI VPISI, ČIŠČENJE IN MAZANJE STROJEV V SKLADU Z NAVODILI, ČIŠČENJE IN SKRB ZA OKOLICO DELOVNEGA MESTA., Pogoj - pripravljenost na delo v treh izmenah, zaželjen izpit za viličarja, samostojnost, zanesljivost, fleksibilnost, odgovornost, natančnost, organiziranost, pripravljenost za timsko delo, dobra fizična pripravljenost, osnovno računalniško znanje.

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 858 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 12/08/2017.

Nº de vacantes: 8.

Experiencia: Hasta 2 años.

Nivel educativo requerido: Formación profesional / aprendizajes.

Carnet de conducir: Turismo de 8 plazas; camión de hasta 3,5 toneladas.

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: MAGNETI LJUBLJANA PODJETJE ZA PROIZVODNJO MAGNETNIH MATERIALOV, D.D..

Dirección: Stegne 37 , 1000 LJUBLJANA.

Contacto: PLESTENJAK KATJA

Email: katja.plestenjakReemplazar por una arrobamagneti.si

Teléfono: 01 511 13 04.

Ver las 144 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Operadores de instalaciones fijas y máquinas : Otros operadores de máquinas y de instalaciones fijas : Operadores de máquinas y de instalaciones fijas no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.