Cukrász (dekoráló cukrász). Nyugat-Dunantul. Hungría

Contrato de Panaderos, pasteleros y confiteros en Nyugat-Dunantul (Hungría)

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Operarios y oficiales de procesamiento de alimentos, de la confección, ebanistas, otros artesanos y afines : Oficiales y operarios de procesamiento de alimentos y afines : Panaderos, pasteleros y confiteros.
Szakképzettséget igénylő ipari foglalkozások : Élelmiszer-, fa-, textilipari és hasonló vegyesipari foglalkozások : Élelmiszer-ipari és hasonló foglalkozások : Pékek, cukrászok, édességgyártók.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) Herold Cukrászat Édesipari Korlátolt Felelősségű Társaság Cukrász munkatársat keres győri munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: kötött nappali munkavégzés, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.06.08 - , állásegyeztetés helye és módja: Jelentkezni a 96/435-881-es telefonszámon lehet.. A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Cukrász, ;További információ:Herold Cukrászat keres 1 fő dekoráló cukrászt. Elvárás: szakirányú végzettség, szakmai tapasztalat. Teljes munkaidős állás, de akár részmunkaidő is megoldható. Jelentkezni a 96/435-881-es telefonszámon lehet.

País del trabajo: Hungría.

Región: Nyugat-Dunántúl.

Ver 1098 ofertas de trabajo en "Nyugat-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 07/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Entre 2 y 5 años.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: Herold Cukrászat Édesipari Korlátolt Felelősségű Társaság.

Dirección: 9030 Győr, Kisdiófa utca 6..

Contacto: Herold Gáborné

Teléfono: (96) 435-881.

Ver las 386 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Operarios y oficiales de procesamiento de alimentos, de la confección, ebanistas, otros artesanos y afines : Oficiales y operarios de procesamiento de alimentos y afines : Panaderos, pasteleros y confiteros ofertadas.