Cukrász (Cukrász). Nyugat-Dunantul. Hungría

Contrato en Hungría (Nyugat-Dunantul) de Panaderos, pasteleros y confiteros

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Operarios y oficiales de procesamiento de alimentos, de la confección, ebanistas, otros artesanos y afines : Oficiales y operarios de procesamiento de alimentos y afines : Panaderos, pasteleros y confiteros.
Szakképzettséget igénylő ipari foglalkozások : Élelmiszer-, fa-, textilipari és hasonló vegyesipari foglalkozások : Élelmiszer-ipari és hasonló foglalkozások : Pékek, cukrászok, édességgyártók.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) Tutti Biscotti Kereskedelmi Kft Cukrász munkatársat keres fertőszentmiklósi munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: két műszak: de.-du., foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.06.02 - , állásegyeztetés helye és módja: Telefonon, Jelentkezni a következő telefonszámon lehet: 06-30/573-17-11.. A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Cukrász, ;Speciális követelmények:Elvárás a cukrász végzettség., További információ:Tutti Biscotti Kft. cukrász munkatársakat keres. Elvárás: cukrász végzettség. Pályakezdők jelentkezését is várják! Juttatások: albérlettámogatás, útiköltségtérítés / szervezett munkábajárás, kiemelt bérezés. Jelentkezni a következő telefonszámon lehet: 06-30/573-17-11.

País del trabajo: Hungría.

Región: Nyugat-Dunántúl.

Ver 1098 ofertas de trabajo en "Nyugat-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 01/06/2017.

Nº de vacantes: 10.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Salario: 122500.0 HUF mínimo y 140000.0 HUF máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: Tutti Biscotti Kereskedelmi Kft.

Dirección: 9444 Fertőszentmiklós, Iparterület helyrajzi szám (HRSZ.) 1747/34.

Contacto: Kovács Ádám

Teléfono: (30) 573-17-11.

Ver las 386 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Operarios y oficiales de procesamiento de alimentos, de la confección, ebanistas, otros artesanos y afines : Oficiales y operarios de procesamiento de alimentos y afines : Panaderos, pasteleros y confiteros ofertadas.