Trabajo en República Checa (Ústecký kraj) de Tenedores de libros

Controller, Ostatní Odborní Pracovníci V Oblasti účetnictví A Ekonomiky

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Profesionales de nivel medio en finanzas y matemáticas : Tenedores de libros.
Techničtí a odborní pracovníci : Odborní pracovníci v obchodní sféře a veřejné správě : Odborní pracovníci v oblasti financí, matematiky a v příbuzných oborech : Odborní pracovníci v oblasti účetnictví a ekonomiky.

Descripción de la oferta de trabajo:
Společnost PREOL, a.s. přijme do svého týmu: CONTROLLÉRA ( i absolventa) Hledáme kolegyni/kolegu s: - vysokoškolským vzděláním ekonomického směru - perfektní znalostí EXCELu - logickým myšlením a matematickými dovednostmi - základy účetnictví - znalostí anglického jazyka na komunikativní úrovni - praxe v oboru je vítána, není však podmínkou, šikovného absolventa zaučíme - samostatného, spolehlivého a pečlivého člověka, kterého práce s čísly opravdu baví. Jejíž/jehož pracovní náplní bude: - tvorba ročních a operativních plánů - hodnocení výkonnosti firmy a jednotlivých útvarů, rozbory a analýzy - sestavování měsíčních reportingů - příprava podkladů pro strategické rozhodování firmy - hodnocení investic - kontrola výrobních a obchodních procesů My Vám nabízíme: - zázemí a jistotu stabilního a prosperujícího českého zaměstnavatele - prostor pro samostatnou a zodpovědnou práci - možnost profesního vzdělávání a kariérního postupu v rámci PREOL, a.s. a PREOL FOOD, a.s. - malý a přátelský kolektiv - řadu zaměstnaneckých benefitů (týden dovolené navíc, pružná pracovní doba, dotované stravování přímo ve firmě, příspěvek na penzijní připojištění, bezúročné půjčky, bonusy za pracovní výročí, příspěvek na dojíždění, firemní kafetérii, zvýhodněné volání a internet, výuku AJ, firemní akce pro zaměstnance a jejich rodiny, zdarma vstupenky na sport a kulturu). Nástup: IHNED Smlouva: na dobu určitou - zástup za MD V případě že Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám životopis s označením CONTROLLER na vendula.sedlakovaReemplazar por una arrobapreol.cz nejpozději do 30.06.2017. Kontaktní osoba: V. Sedláková, 416 564 911. Těšíme se na Vás. , Dovolená navíc, Jiné výhody - příspěvek na penzijní připojištění, bezúročné půjčky, bonusy za pracovní výročí,, Naturální výhody - firemní kafetérii, zvýhodněné volání a internet, výuku AJ,

Servicio de empleo de origen: MPSV, Servicios Públicos de Empleo, República Checa.

Región: Ústecký kraj.

Ver 239 ofertas de trabajo en "Ústecký kraj" (República Checa).

Fecha de inicio: 06/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Véase la descripción.

Nivel educativo requerido: Educación superior (incluida formación académica).

Lenguas exigidas: inglés: (sobresaliente) .

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Salario: mínimo 25000.0 CZK (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar el puesto:
Vendula Sedláková, personalista

Empresa: PREOL, a.s..

Contacto: Vendula Sedláková, personalista

Email: vendula.sedlakovaReemplazar por una arrobapreol.cz

Teléfono: +420 416 564 911.

Ver las 701 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Profesionales de nivel medio en finanzas y matemáticas : Tenedores de libros ofertadas.