Oferta de trabajo en Kirde-Eesti (Estonia) de Reguladores y operadores de máquinas herramientas

Cnc Metallitöötluspingi Programmeerija

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines : Herreros, herramentistas y afines : Reguladores y operadores de máquinas herramientas.
Oskus- ja käsitöölised : Metallitöötluse, masinaehituse jms alade oskustöölised : Sepad, tööriistavalmistajad jms alade oskustöölised : Tööpinkide seadistajad.

Descripción de la oferta de trabajo:
teadmised CAD ja CAM süsteemidest; arusaamine pinkide ehitusest ja paigaldusest; teadmised lõikemehhanismidest; teadmised metallide töötlemisest ja lõikamise režiimidest; konstrueerimiskogemus; võimekus vastu võtta ebastandartseid otsuseid CNC tööpinkidele programmide loomine ja olemasolevate programmide optimeerimine; uute ja olemasolevate toodete valmistamiseks CNC tööpinkide tööde tehnoloogia väljatöötamine; testoodete valmistamine CNC pingil; CNC pinkidel kasutatavate metallitöötlusinstrumentide arvestuse, süstematiseerimise ja ostu optimeerimise tagamine; tehnoloogiliste juhendite ja dokumentatsiooni väljatöötamine lähtuvalt töö spetsiifikast; ettepanekute läbivaatamine toodete töötlemisel kasutatavate tarvikute kasutuselevõtukstöökohta rahvusvahelises ettevõttes, huvitavaid väljakutseid ja arenguvõimalusi; tänapäevaseid töötingimusi; keskmisest suuremat töötasu; võimalusi karjääritõusuks; sõbralikku töökollektiivi palume saata CV e-posti aadressile veera.gordijevskiReemplazar por una arrobafortacogroup.com

Servicio de empleo de origen: Estonian Unemployment Insurance Fund, Servicios Públicos de Empleo, Estonia.

País del trabajo: Estonia.

Región: Kirde-Eesti.

Ver 121 ofertas de trabajo en "Kirde-Eesti" (Estonia).

Fecha de inicio: 16/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 2 años.

Nivel educativo requerido: Sin especificar.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Cómo solicitar el puesto:
personal, veera.gordijevskiReemplazar por una arrobafortacogroup.com

Empresa: Fortaco Estonia OÜ.

Dirección: Linda tn 20, Narva linn, Ida-Viru maakond.

Contacto: personal

Email: veera.gordijevskiReemplazar por una arrobafortacogroup.com

Ver las 897 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines : Herreros, herramentistas y afines : Reguladores y operadores de máquinas herramientas ofertadas.