Empleo de Gerentes de comercios al por mayor y al por menor en Hungría (Nyugat-Dunantul)

Boltvezető ( Mezőgazdasági Gép és Alkatrész Kereskedelmi Boltvezető)

Clasificación del trabajo: Directores y gerentes : Gerentes de hoteles, restaurantes, comercios y otros servicios : Gerentes de comercios al por mayor y al por menor : Gerentes de comercios al por mayor y al por menor.
Vezetők : Vendéglátó-ipari, kis- és nagykereskedelmi szolgáltatások vezetői : Kis- és nagykereskedelmi vezetők : Kis- és nagykereskedelmi vezetők.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) OMEGA GÉPKER Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság Boltvezető munkatársat keres zalaegerszegi munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: kötött nappali munkavégzés, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.06.23 - , állásegyeztetés helye és módja: telefonon: 30/9472-368 e-mailben: omegagepkerReemplazar por una arrobaomegagepker.hu, telefonon: 30/9472-368 e-mailben: omegagepkerReemplazar por una arrobaomegagepker.hu. A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Kereskedő-boltvezető, ;További információ:Fontos a műszaki rátermettség.

País del trabajo: Hungría.

Región: Nyugat-Dunántúl.

Ver 1046 ofertas de trabajo en "Nyugat-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 22/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Horas semanales: 20.

Tipo de contrato: Tiempo parcial.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: OMEGA GÉPKER Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság.

Dirección: 8900 Zalaegerszeg, Körmendi út 27/A.

Contacto: Gál Melinda

Email: omegagepkerReemplazar por una arrobaomegagepker.hu

Teléfono: (30) 9472-368.

Ver las 340 ofertas de trabajo de Directores y gerentes : Gerentes de hoteles, restaurantes, comercios y otros servicios : Gerentes de comercios al por mayor y al por menor : Gerentes de comercios al por mayor y al por menor ofertadas.