Bolti pénztáros, jegypénztáros (Pénztáros). Nyugat-Dunantul

Ofertas de Cajeros y expendedores de billetes en Hungría (Nyugat-Dunantul)

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores : Cajeros y expendedores de billetes : Cajeros y expendedores de billetes.
Szolgáltatási és értékesítési foglalkozások : Értékesítési foglalkozások : Pénztárosok és jegyárusítók : Pénztárosok és jegyárusítók.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) SODEXO Magyarország Szolgáltató Kft. Bolti pénztáros, jegypénztáros munkatársat keres győri munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: három vagy négy műszak, a hét minden napján, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.06.20 - , állásegyeztetés helye és módja: Jelentkezni lehet Tifinger Tibor üzletvezetőnél a 30/452-1577-es telefonszámon, vagy a human.huReemplazar por una arrobasodexo.com e-mail címen.. A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Bolti pénztáros, ;Juttatások:6000Ft ajándékutalvány/hó, További információ:Sodexo Mo. Kft. keres 1 fő pénztárost. Teljes munkaidős állás. Munkarend: két műszak, de egyeztetés szerint lehetőség van egy műszakos munkavállalásra is. Elvárás: szakirányú bolti eladó, pénztáros végzettség, megbízhatóság, precizitás, számítógépes alapismeretek. Főbb feladatok: pénztárgép kezelése, vendégek kiszolgálása, pénzkezelés. Előny: vendéglátásban szerzett tapasztalat. Jelentkezni lehet Tifinger Tibor üzletvezetőnél a 30/452-1577-es telefonszámon vagy a human.huReemplazar por una arrobasodexo.com e-mail címen.

País del trabajo: Hungría.

Región: Nyugat-Dunántúl.

Ver 1059 ofertas de trabajo en "Nyugat-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 19/06/2017.

Nº de vacantes: 5.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Horas semanales: 40.

Salario: mínimo 149000.0 HUF (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: SODEXO Magyarország Szolgáltató Kft..

Dirección: 9030 Győr, Kardán utca 1.

Contacto: Kudari Nóra

Teléfono: ().

Ver las 351 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores : Cajeros y expendedores de billetes : Cajeros y expendedores de billetes ofertadas.