Ofertas de empleo en Nyugat-Dunantul (Hungría) de Asistentes de venta de tiendas y almacenes

Bolti Eladó (cukrászdai Eladó)

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores : Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes : Asistentes de venta de tiendas y almacenes.
Szolgáltatási és értékesítési foglalkozások : Értékesítési foglalkozások : Bolti eladók : Beosztott eladók.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) KIRÁLYNÉ SZADAI ZSUZSANNA Bolti eladó munkatársat keres beledi munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozott időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: kötött nappali munkavégzés, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.06.09 - 2018.12.31, állásegyeztetés helye és módja: Foglalkoztatónál: 9653 Répcelak, Petőfi utca 52., előzetes telefonos egyeztetés után személyesen. További információ:Répcelaki munkáltató keres Sárvárra, cukrászdai eladó munkakörbe munkavállalót. Répcelakról a szállítást megoldják. Szakképesítés nem szükséges, de vendéglátói, pultos gyakorlat előnyt jelent. További információ és jelentkezés a 95/370-691 vagy a 0670/215-8190 számon lehetséges.

País del trabajo: Hungría.

Región: Nyugat-Dunántúl.

Ver 1042 ofertas de trabajo en "Nyugat-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 08/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 1 año.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Empresa: KIRÁLYNÉ SZADAI ZSUZSANNA.

Dirección: 9653 Répcelak, Petőfi utca 52..

Contacto: Királyné Szadai Zsuzsanna

Teléfono: (95) 370-691.

Ver las 3,872 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores : Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes : Asistentes de venta de tiendas y almacenes ofertadas.