BOLNIČAR - PRIPRAVNIK - M/Ž. Goriska. Eslovenia

Contrato de Trabajadores de los cuidados personales en instituciones en Eslovenia (Goriska)

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los cuidados personales : Trabajadores de los cuidados personales en servicios de salud : Trabajadores de los cuidados personales en instituciones.
Poklici za storitve, prodajalci/prodajalke : Poklici za zdravstveno, higiensko, socialno oskrbo ipd : Poklici za zdravstveno, higiensko oskrbo ipd. v zdravstvu : Pomočniki/pomočnice za zdravstveno nego.

Descripción de la oferta de trabajo:
BOLNIČARJI NEGOVALCI V ZAVODIH, Določen čas, 6 mesecev, polni delovni čas, 40 ur, IZVAJANJE DELO IN NALOG PO PROGRAMU ZA PRIPRAVNIŠTVO BOLNIČAR - NEGOVALEC. SODELOVANJE IN IZVAJANJE OSNOVNE ZDRAVSTVENE NEGE IN OSKRBE PRI VSEH TEMELJNIH ŽIVLJENJSKIH AKTIVNOSTIH STAROSTNIKA, GLEDE NA NJIHOVO ZDRAVSTVENO STANJE. OPRAVLJANJE DEL S PODROČJA ZDRAVSTVENE NEGE V OKVIRU POKLICNIH KOMPETENC IN STANDARDOV. NAMEŠČANJE DELNO POMIČNIH IN NEPOMIČNIH STANOVALCEV DOMA V USTREZEN POSTELJNI POLOŽAJ, NA VOZIČEK PO NAVODILIH FIZIOTERAPEVTA IN DELOVNEGA TERAPEVTA. NATANČNO POROČANJE O STANJU STANOVALCEV - VODENJE USTREZNIH EVIDENC, VZDRŽEVANJE OPREME IN PRIPOMOČKOV - ČIŠČENJE, RAZKUŽEVANJE. IZVAJANJE UKREPOV ZA PREPREČEVANJE PRENOSA BOLNIŠNIČNIH OKUŽB V SKLADU Z DELOVNIMI NAVODILI DOMA., urejevalniki besedil - osnovno, delo s preglednicami - osnovno, delo z bazami podatkov - osnovno, slovenski jezik razumevanje tekoče, govorjenje tekoče, pisanje tekoče, Zaključena triletna poklicna šola za poklic bolničar negovalec, kar je pogoj za opravljanje pripravništva., dvoizmensko

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Goriška.

Ver 149 ofertas de trabajo en "Goriska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 17/06/2017.

Nº de vacantes: 3.

Experiencia: Hasta 1 año.

Nivel educativo requerido: Formación profesional / aprendizajes.

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: VITADOM; DOM ZA STAREJŠE OBČANE BOR.

Dirección: ČRNI VRH 120, 5274 ČRNI VRH NAD IDRIJO.

Contacto: RUPNIK ALEKSANDRA

Email: aleksandra.rupnikReemplazar por una arrobavitadom.si

Teléfono: 05/375-13-02.

Ver las 604 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los cuidados personales : Trabajadores de los cuidados personales en servicios de salud : Trabajadores de los cuidados personales en instituciones ofertadas.