Vacante de Trabajadores de los cuidados personales en instituciones en Osrednjeslovenska (Eslovenia)

Bolničar Negovalec I - Nega Iii In Iv - M/ž

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los cuidados personales : Trabajadores de los cuidados personales en servicios de salud : Trabajadores de los cuidados personales en instituciones.
Poklici za storitve, prodajalci/prodajalke : Poklici za zdravstveno, higiensko, socialno oskrbo ipd : Poklici za zdravstveno, higiensko oskrbo ipd. v zdravstvu : Pomočniki/pomočnice za zdravstveno nego.

Descripción de la oferta de trabajo:
BOLNIČARJI NEGOVALCI V ZAVODIH, poskusno delo 1 mesec, Določen čas, 6 mesecev, polni delovni čas, 40 ur, POMOČ PRI ZDRAVSTVENI NEGI IN OSKRBI (OSNOVNA, DODATNA) STANOVALCEV, POMOČ PRI IZVAJANJU NAJZAHTEVNEJŠE ZDRAVSTVENE NEGE, OPAZOVANJE SPREMEMB PRI STANOVALCU TER OBVEŠČANJE NADREJENIH O MOREBITNIH OPAŽANJIH , HRANJENJE IN PRIPRAVA NAPITKOV ZA STANOVALCE, POZNAVANJE OSNOV DIETNE PREHRANE IN UPORABA V PRAKSI , PRIPRAVA IN IZVAJANJE TRANSFERJA IN SPREMLJANJA STANOVALCEV, TRANSFER MATERIALA, POMOČ PRI OSKRBI UMRLEGA, IZVAJANJE UKREPOV ZA PREPREČEVANJE PRENOSA BOLNIŠNIČNIH OKUŽB V SKLADU Z DELOVNIMI NAVODILI ZAVODA, HIGIENSKO VZDRŽEVANJE, ČIŠČENJE IN DEZINFEKCIJA OŽJEGA STANOVALČEVEGA OKOLJA, VOŽNJA STANOVALCEV NA/IZ PRIREDITEV, VKLJUČEVANJE V NEGOVALNI TEAM, EVIDENTIRANJE OPRAVLJENIH NEGOVALNIH INTERVENCIJ, REŠEVANJE NUJNIH PRIMEROV, PRAKTIČNO USPOSABLJANJE NOVO SPREJETIH ZAPOSLENIH V OKVIRU SVOJEGA DELOVNEGA MESTA, OPRAVLJANJE DRUGIH NALOG PO NAROČILU NEPOSREDNO PREDPOSTAVLJENEGA, V OKVIRU STOPNJE ZAHTEVNOSTI DEL ., Opravljen strokovni izpit

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 840 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 02/06/2017.

Nº de vacantes: 2.

Experiencia: Hasta 1 año.

Nivel educativo requerido: Formación profesional / aprendizajes.

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: DOM STAREJŠIH OBČANOV LJUBLJANA VIČ RUDNIK.

Dirección: CESTA NA BOKALCE 51 , 1000 LJUBLJANA.

Contacto: KSENIJA ČESNIK SUZANA ZUPAN

Email: sergeja.krivicReemplazar por una arrobadso-vic.si

Teléfono: 01 4770 609, 01 4770 933.

Ver las 594 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los cuidados personales : Trabajadores de los cuidados personales en servicios de salud : Trabajadores de los cuidados personales en instituciones ofertadas.