BOLNIČAR NEGOVALEC - M/Ž. Osrednjeslovenska. Eslovenia

Contrato de Trabajadores de los cuidados personales en instituciones en Osrednjeslovenska (Eslovenia)

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los cuidados personales : Trabajadores de los cuidados personales en servicios de salud : Trabajadores de los cuidados personales en instituciones.
Poklici za storitve, prodajalci/prodajalke : Poklici za zdravstveno, higiensko, socialno oskrbo ipd : Poklici za zdravstveno, higiensko oskrbo ipd. v zdravstvu : Pomočniki/pomočnice za zdravstveno nego.

Descripción de la oferta de trabajo:
BOLNIČAR V SOCIALNOVARSTVENEM ZAVODU, poskusno delo 1 mesec, Določen čas, 6 mesecev, polni delovni čas, 40 ur, SODELOVANJE PRI IZVAJANJU OSNOVNE OSKRBE IN ZDRAVSTVENE NEGE PO STANDARDIH STROKE, IZVAJANJE OSNOVNE NEGE (UMIVANJE, KOPANJE, POMOČ PRI OBLAČENJU, POMOČ PRI GIBANJU IN TRANSFER, SPREMSTVO IN PODOBNO), UREJANJE STANOVALČEVE POSTELJE IN OKOLICE (PREOBLAČENJE IN POSTILJANJE), ČIŠČENJE NEGOVALNIH VOZIČKOV, OBPOSTELJNIH MIZIC, POSTELJ, NAMEŠČANJE NEPOMIČNIH STANOVALCEV V USTREZEN POSTELJNI POLOŽAJ, NA VOZIČEK PO NAVODILIH FIZIOTERAPEVTA, HRANJENJE IN POMOČ PRI HRANJENJU, DELJENJE NAPITKOV IN POMOČ PRI PITJU, VZDRŽEVANJE OPREME IN PRIPOMOČKOV (ČIŠČENJE, RAZKUŽEVANJE), POMOČ PRI OSKRBI UMRLEGA, NATANČNO POROČANJE O STANJU STANOVALCEV (VODENJE USTREZNIH EVIDENC), VSE DRUGE NALOGE PO NALOGU POSLOVODSTVA., ZAPOSLITEV ZARADI NADOMEŠČANJA DALJŠE BOLNIŠKE ODSOTNOSTI. LAHKO SE PRIJAVI TUDI KANDIDAT ZA OPRAVLJANJE PRIPRAVNIŠTVA., večizmensko

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 827 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 20/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 1 año.

Nivel educativo requerido: Formación profesional / aprendizajes.

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: DEOS, d.d.; DEOS, d.d., PE CENTER STAREJŠIH HORJUL.

Dirección: SLOVENSKA CESTA 17 , 1354 HORJUL.

Contacto: VEKIČ SLAVICA

Email: slavica.vekicReemplazar por una arrobadeos.si

Teléfono: 01 7591 302.

Ver las 602 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los cuidados personales : Trabajadores de los cuidados personales en servicios de salud : Trabajadores de los cuidados personales en instituciones ofertadas.