Oferta de trabajo en Eslovenia (Jugovzhodna Slovenija) de Empleados de servicios estadísticos, financieros y de seguros

Bančni Komercialist - M/ž

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo : Empleados contables y encargados del registro de materiales : Auxiliares contables y financieros : Empleados de servicios estadísticos, financieros y de seguros.
Uradniki/uradnice za pisarniško poslovanje : Uradniki/uradnice v računovodstvu, knjigovodstvu, statistiki, financah, skladiščih, prometu, prodaji, nabavi ipd : Uradniki/uradnice v računovodstvu, knjigovodstvu, statistiki, financah ipd : Uradniki/uradnice v statistiki, financah, zavarovalništvu.

Descripción de la oferta de trabajo:
BANČNI URADNIK (NE PRI OKENCU), poskusno delo 3 mesece, Določen čas, 12 mesecev oz. vrnitve delavke z bolniške odsotnosti, polni delovni čas, 40 ur, PROMOVIRANJE IN AKTIVNO TRŽENJE VSEH VRST BANČNIH STORITEV, OPRAVLJANJE POSLOV PLAČILNEGA PROMETA, BLAGAJNIŠKIH IN TREZORSKIH POSLOV, USMERJANJE STRANK, PRIDOBIVANJE KOMITENTOV, OPERATIVNO SKRBNIŠTVO KOMITENTOV, REŠEVANJE ENOSTAVNIH REKLAMACIJ, MENTORSTVO IN PRENOS ZNANJ, SODELOVANJE V DELOVNIH SKUPINAH. , urejevalniki besedil - osnovno, delo s preglednicami - osnovno, angleški jezik razumevanje zadovoljivo, govorjenje zadovoljivo, pisanje zadovoljivo, izraženost naslednjih kompetenc: zanesljivost in odgovornost, etičnost, samoiniciativnost, sodelovanje z drugimi, usmerjenost na stranko, redoljubnost, osebna stabilnost, iznajdljivost, prepričljivost, ciljna usmerjenost, govorna komunikacija, koncentracija, prijaznost. Potrdilo o nekaznovanju, Potrdilo da kandidat ni v kazenskem postopku

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Jugovzhodna Slovenija.

Ver 145 ofertas de trabajo en "Jugovzhodna Slovenija" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 16/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 1 año.

Nivel educativo requerido: Formación técnica superior.

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: NOVA LJUBLJANSKA BANKA D.D., LJUBLJANA.

Dirección: Trg republike 2 , 1000 LJUBLJANA.

Ver las 56 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo : Empleados contables y encargados del registro de materiales : Auxiliares contables y financieros : Empleados de servicios estadísticos, financieros y de seguros ofertadas.