BACK OFFICE, Všeobecní administrativní pracovníci

Empleos en República Checa (Jihomoravský kraj) de Oficinistas generales

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo : Oficinistas : Oficinistas generales : Oficinistas generales.
Úředníci : Všeobecní administrativní pracovníci, sekretáři a pracovníci pro zadávání dat a zpracování textů : Všeobecní administrativní pracovníci : Všeobecní administrativní pracovníci.

Descripción de la oferta de trabajo:
Firma FLAJZAR, s.r.o. více než 20 let vyvíjí, vyrábí a prodává elektronická zařízení. Mezi své TOP výrobky řadí určitě elektronické signalizátory pro rybáře prodávané pod značku Flajzar a GSM komunikátory pro zabezpečení objektů prodávané pod značkou EMA. V současné době hledáme člověka na pozici: BACK OFFICE Hledáme člověka, který je pečlivý, neunikne mu žádná chyba a je na něho spoleh. Váš profil: • Pečlivost, spolehlivost, odpovědnost • NJ nebo AJ na komunikativní úrovni (pro komunikaci se zahraničními partnery) • Ekonomické vzdělání výhodou • Znalosti účetnictví výhodou Vaše práce: • Přijímání / odesílání pošty a faktur (i zahraničních) • Kontrola skladového hospodářství • Účtování bankovních výpisů • Zpracování Intrastatu • Vedení pokladny • Vyřizování administrativních úkonů • Budete podpora celého týmu Na pozici Vás zaučíme, není nutné mít dlouholeté zkušenosti. Co požadujeme je, abyste odváděl(a) svou práci bez opakovaných chyb a ostatní z týmu se mohli na Vás spolehnout. V případě, že Vás naše nabídka zaujala, budeme se těšit na Váš životopis na adresu: jobsReemplazar por una arrobaflajzar.cz.

Servicio de empleo de origen: MPSV, Servicios Públicos de Empleo, República Checa.

Región: Jihomoravský kraj.

Ver 463 ofertas de trabajo en "Jihomoravský kraj" (República Checa).

Fecha de inicio: 04/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Formación técnica superior.

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.

Salario: mínimo 17000.0 CZK (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar el puesto:
Kamila Šafaříková

Empresa: FLAJZAR, s.r.o..

Contacto: Kamila Šafaříková

Email: jobsReemplazar por una arrobaflajzar.cz

Teléfono: +420 721 077 399,.

Ver las 787 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo : Oficinistas : Oficinistas generales : Oficinistas generales ofertadas.