Vacante en Hungría (Kozep-Dunantul) de Operadores de máquinas de tratamiento de pieles y cueros

Bőrkikészítő és -feldolgozó Gép Kezelője és Gyártósor Mellett Dolgozó

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Operadores de instalaciones fijas y máquinas : Operadores de máquinas para fabricar productos textiles y artículos de piel y cuero : Operadores de máquinas de tratamiento de pieles y cueros.
Gépkezelők, összeszerelők és járművezetők : Helyhez kötött berendezések és gépek kezelői : Textil-, szőrme- és bőrterméket gyártó gépek kezelői : Szőrme- és bőrkikészítő gépek kezelői.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) Yanfeng Hungary Automotive Interior Systems Korlátolt Felelősségű Társaság Bőrkikészítő és -feldolgozó gép kezelője és gyártósor mellett dolgozó munkatársat keres pápai munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: három vagy négy műszak, a hét öt munkanapján, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.06.03 - , állásegyeztetés helye és módja: Foglalkoztatónál: 8500 Pápa, Juhar utca 13-17, személyesen.

País del trabajo: Hungría.

Región: Közép-Dunántúl.

Ver 612 ofertas de trabajo en "Kozep-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 01/06/2017.

Nº de vacantes: 60.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: Yanfeng Hungary Automotive Interior Systems Korlátolt Felelősségű Társaság.

Dirección: 8500 Pápa, Juhar utca 13-17.

Contacto: Fülöp Zsolt

Teléfono: (.) ..

Ver las 4 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Operadores de instalaciones fijas y máquinas : Operadores de máquinas para fabricar productos textiles y artículos de piel y cuero : Operadores de máquinas de tratamiento de pieles y cueros ofertadas.