Autóbuszvezető. Eszak-Alfold. Hungría

Oferta de trabajo de Conductores de autobuses y tranvías en Hungría (Eszak-Alfold)

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles : Conductores de camiones pesados y autobuses : Conductores de autobuses y tranvías.
Gépkezelők, összeszerelők és járművezetők : Járművezetők és mobilgépkezelők : Kamionsofőrök és autóbuszvezetők : Autóbusz- és villamosvezetők.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) Észak-magyarországi Közlekedési Központ Zártkörűen működő Részvénytársaság Autóbuszvezető munkatársat keres nyíregyházai munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozott időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: vezénylés szerint, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.08.01 - 2017.11.01, állásegyeztetés helye és módja: 4400 Nyíregyháza, Petőfi tér. A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Autóbuszvezető, ;Juttatások:Utazási kedvezmény, kafetéria, Speciális követelmények:"D" kategóriás jogosítvány, Autóbuszvezetői GKI kártya, PÁV II.

País del trabajo: Hungría.

Región: Észak-Alföld.

Ver 508 ofertas de trabajo en "Eszak-Alfold" (Hungría).

Fecha de inicio: 31/07/2017.

Nº de vacantes: 20.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Horas semanales: 40.

Salario: mínimo 178350.0 HUF (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Empresa: Észak-magyarországi Közlekedési Központ Zártkörűen működő Részvénytársaság.

Dirección: 3527 Miskolc, József Attila utca 70..

Contacto: Borbély János Nyíregyháza, helyi állomásvezető

Ver las 150 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles : Conductores de camiones pesados y autobuses : Conductores de autobuses y tranvías ofertadas.