Ir a la versión más ligera, para móviles
en Español in English auf Deutsch en Français ...

Auklėtojas. TELSIU APSKRITIS. Lituania

Ofertas de empleo de Profesionales de la enseñanza en TELSIU APSKRITIS (Lituania)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la enseñanza : Otros profesionales de la enseñanza : Profesionales de la enseñanza no clasificados bajo otros epígrafes.
Specialistai : Mokymo specialistai : Kiti mokymo specialistai : Kitur nepriskirti mokymo specialistai.

Descripción de la oferta de trabajo:
Reikalavimai: aukštasis universitetinis arba jam prilygstantis išsilavinimas, ikimokyklinio ugdymo auklėtojo kvalifikacija; būti išklausius specialiosios pedagogikos ir specialiosios psichologijos kursus pagal Specialiosios pedagogikos ir specialiosios psichologijos kvalifikacijos tobulinimo kursų programą; puikūs bendravimo įgūdžiai su skirtingo amžiaus vaikais bei tėvais; kūrybiškumas, iniciatyvumas, atsakingumas, Pageidautina turėti panašaus darbo patirties. Privalumai: vyr. mokytojo, metodininko ar eksperto kvalifikacinė kategorija; iniciatyvumas rengiant ugdytinius konkursams; aktyvus dalyvavimas projektinėje veikloje. Pretendentas privalo pateikti: prašymą leisti dalyvauti konkurse; asmens tapatybę, išsilavinimą, pedagoginę kvalifikaciją, pedagoginio darbo stažą patvirtinančius dokumentus ir šių dokumentų kopijas; gyvenimo aprašymą; savo privalumų sąrašą, nurodant dalykines savybes ir įgūdžius .Pretendentas taip pat gali pateikti buvusių darboviečių rekomendacijas.

Servicio de empleo de origen: LDB, Servicios Públicos de Empleo, Lituania.

País del trabajo: Lituania.

Región: Telšių apskritis.

Ver 17 ofertas de trabajo en "TELSIU APSKRITIS" (Lituania).

Fecha de inicio: 16/05/2017.

Nº de vacantes: 2.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Educación superior (incluida formación académica).

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Gastos de viaje: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Cómo solicitar el puesto:
Direktorė Asta Plataunienė

Empresa: Plungės r. Platelių universalus daugiafunkcis centras.

Contacto: Mokyklos g. 1-Plateliai, Lietuva

Teléfono: 37044849206.

Ver las 307 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la enseñanza : Otros profesionales de la enseñanza : Profesionales de la enseñanza no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.