Asystent koordynatora szkoleń. Podkarpackie. Polonia

Contrato en Podkarpackie (Polonia) de Especialistas en formación del personal

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Especialistas en organización de administración : Especialistas en formación del personal.
Specjaliści : Specjaliści do spraw ekonomicznych i zarządzania : Specjaliści do spraw administracyjnych : Specjaliści do spraw szkoleń i rozwoju kadr.

Descripción de la oferta de trabajo:
Zakres obowiązków: Wsparcie koordynatora w codziennych obowiązkach Organizacja szkoleń począwszy od badania potrzeb klienta, poprzez logistykę, aż po badanie satysfakcji uczestników Budowanie oraz podtrzymywanie długoterminowych relacji z klientami; zarówno z klientami korporacyjnymi jak i z sektora publicznego Przygotowywanie ofert handlowych Pozyskiwanie nowych klientów Promowanie firmy przez różnorodne działania marketingowe Wsparcie w wyszukiwaniu przetargów i przygotowywaniu dokumentacji Wymagania: - wykształcenie: średnie ogólnokształcące - konieczne - języki obce: angielski - w mowie: bardzo dobry, w piśmie: bardzo dobry - konieczne - pozostałe: Zapał oraz chęci do pracy Wysoka kultura osobista Pragnienie samorozwoju Wysoka kultura prowadzenia rozmów telefonicznych Komunikatywność Gotowość do doskonalenia swoich zdolności organizacyjnych i komunikacyjnych Język angielski (na poziomie przynajmniej komunikatywnym) Mile widziane umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne Mile widziane doświadczenie techniczne w obszarze IT Znajomość języka ukraińskiego będzie dodatkowym atutem Miejsce pracy w Rzeszowie Pracę z użyciem nowoczesnych technologii Możliwość udziału we wszystkich organizowanych szkoleniach, dostęp do self study materials Pracę w młodym, sympatycznym, międzynarodowym zespole Wsparcie zespołu w wykonywaniu powierzonych obowiązków Negocjowalne godziny pracy, lecz nie mniej niż 20 godzin tygodniowo Możliwość rozwoju ścieżki kariery Sposób aplikowania: - bezpośrednio do pracodawcy - wymagane dokumenty: Prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres rzeszowReemplazar por una arrobanobleprog.pl Pełne zgłoszenie powinno zawierać CV oraz list motywacyjny. - języki aplikowania: polski

Servicio de empleo de origen: PSZ, Servicios Públicos de Empleo, Polonia.

País del trabajo: Polonia.

Región: Podkarpackie.

Ver 212 ofertas de trabajo en "Podkarpackie" (Polonia).

Fecha de inicio: 05/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Escolaridad obligatoria / preparación profesional.

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.00.

Salario: mínimo 2000.0 PLN (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Cómo solicitar el puesto:
email: npkbReemplazar por una arrobanobleprog.pl

Empresa: NOBLEPROG (NK) SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.

Dirección: PLAC WOLNOŚCI 13, 35-073 RZESZÓW, Polska.

Contacto: email: npkbReemplazar por una arrobanobleprog.pl

Ver las 57 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Especialistas en organización de administración : Especialistas en formación del personal ofertadas.