Contrato de Secretarios administrativos y ejecutivos en República Checa (Liberecký kraj)

Asistentka Administrativy, Ostatní Odborní Pracovníci V Administrativě A Správě Organizace

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Secretarios administrativos y especializados : Secretarios administrativos y ejecutivos.
Techničtí a odborní pracovníci : Odborní pracovníci v obchodní sféře a veřejné správě : Odborní administrativní pracovníci a asistenti : Odborní asistenti v administrativě.

Descripción de la oferta de trabajo:
Rodina24, registrovaný poskytovatel sociálních služeb, přijme velmi pečlivou ASISTENTKU ADMINISTRATIVY, která umí výborně v Excelu a dokáže řešit náročné situace s chladnou hlavou. Pracovní náplň: • Příprava účetních podkladů • Fakturace • Vedení administrativní agendy organizace • Podílení se na organizačním zajištění poskytovaných služeb • Zajištění chodu kanceláře • Poštovní agenda Nabízíme: • Zkrácený pracovní úvazek 0,5, vhodné pro osoby se ZPS • Pracovní poměr na dobu určitou (zástup za MD), vhodné pro seniory, matky s malými dětmi • nástup ihned • supervizní podporu • mzdové ohodnocení 13 400,- Kč + osobní ohodnocení 0 - 8 000,- Kč (při úvazku 1,0) Požadujeme: • výbornou znalost práce na PC (word, excel, datová schránka) • zkušenosti s přípravou účetních podkladů • nadprůměrnou pečlivost a spolehlivost • schopnost zvládat více činností najednou a řešit je v klidu • schopnost dobře si stanovit priority • kladný vztah k seniorům, empatie Zaujala Vás tato pozice? Zašlete nám svůj životopis a motivační dopis, ve kterém popíšete nějaký svůj úspěch. Nabídky zasílejte výhradně emailem paní PhDr. Jitce Prokešové na adresu jitka.prokesovaReemplazar por una arrobarodina24.org do 30. 4. 2016. Zaslané materiály se nevrací.

Servicio de empleo de origen: MPSV, Servicios Públicos de Empleo, República Checa.

Región: Liberecký kraj.

Ver 192 ofertas de trabajo en "Liberecký kraj" (República Checa).

Fecha de inicio: 30/04/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Formación técnica superior.

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 20.

Salario: 13400.0 CZK mínimo y 21400.0 CZK máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Tiempo parcial.

Duración del contrato: Indefinido.

Ver las 529 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Secretarios administrativos y especializados : Secretarios administrativos y ejecutivos ofertadas.