Asistent/ka logistiky, Specialisté v oblasti logistiky

Búsqueda de Ingenieros industriales y de producción en República Checa (Moravskoslezský kraj)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería : Ingenieros (excluyendo electrotecnólogos) : Ingenieros industriales y de producción.
Specialisté : Specialisté v oblasti vědy a techniky : Specialisté ve výrobě, stavebnictví a příbuzných oborech (kromě elektrotechniky) : Inženýři v průmyslu a ve výrobě.

Descripción de la oferta de trabajo:
Náplň práce: Koordinace přijatých objednávek od zákazníků až po expedici Kontrola stavu zásob Komunikace s logistickými společnostmi Zpracování podkladů pro měsíční uzávěrku Řešení reklamací Požadavky: SŠ vzdělání Angličtina na pokročilé úrovni (komunikativní znalost) Organizační a komunikativní schopnosti Spolehlivost, pečlivost Praxe v oblasti logistiky výhodou Nabízíme: Zajímavou práci v mezinárodním kolektivu Pracovní smlouva na dobu určitou - 1 rok, s možností prodloužení Každodenní využití anglického jazyka Stravenky plně hrazené zaměstnavatelem Docházkový bonus po uplynutí zkušební doby V případě zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis v českém i anglickém jazyce na e-mailovou adresu infoReemplazar por una arrobagscaltex-czech.com. Do předmětu e-mailu prosím uveďte název pozice.

Servicio de empleo de origen: MPSV, Servicios Públicos de Empleo, República Checa.

Región: Moravskoslezský kraj.

Ver 394 ofertas de trabajo en "Moravskoslezský kraj" (República Checa).

Fecha de inicio: 30/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Formación técnica superior.

Lenguas exigidas: inglés: (sobresaliente) .

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.

Salario: mínimo 19000.0 CZK (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar el puesto:
Daniela Dieslová, Personální oddělení

Empresa: GS Caltex Czech, s.r.o..

Contacto: Daniela Dieslová, Personální oddělení

Email: infoReemplazar por una arrobagscaltex-czech.com

Ver las 421 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería : Ingenieros (excluyendo electrotecnólogos) : Ingenieros industriales y de producción ofertadas.