ASISTENT DIREKTORJA DIVIZIJE KABELSKE INDUSTRIJE M/Ž - M/Ž

Empleo de Directores de ventas y comercialización en Savinjska (Eslovenia)

Clasificación del trabajo: Directores y gerentes : Directores administradores y comerciales : Directores de ventas, comercialización y desarrollo : Directores de ventas y comercialización.
Menedžerji : Upravno-administrativni in poslovni menedžerji/menedžerke : Menedžerji/menedžerke za trženje, prodajo in razvoj : Menedžerji/menedžerke za trženje in prodajo.

Descripción de la oferta de trabajo:
MENEDŽERJI ZA TRŽENJE IN PRODAJO, poskusno delo 6 mesecev, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40 ur, ORGANIZACIJA POSLOVNIH DOGODKOV (MEDNARODNI SESTANKI, POTOVANJA, SEJEMSKE AKTIVNOSTI),ISKANJE DOBAVITELJEV, KUPCEV, KOMUNICIRANJE S SLOVENSKIMI IN TUJIMI POSLOVNIMI PARTNERJI,SODELOVANJE PRI POGAJANJIH IN DRUGE NALOGE PO NAVODILU NADREJENEGA., angleški jezik razumevanje tekoče, govorjenje tekoče, pisanje tekoče, nemški jezik razumevanje tekoče, govorjenje tekoče, pisanje tekoče, Zaželjeno je tudi znanje arabskega, iranskega ali ruskega jezika. Pričakujemo samoiniciativnost, ambicioznost, komunikacijske sposobnosti, pogajalske veščine. Ponujamo stimulativno plačilo, dobre delovne pogoje, dinamično delo ter možnost osebnega in strokovnega razvoja. , dopoldan

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Savinjska.

Ver 271 ofertas de trabajo en "Savinjska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 13/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Entre 2 y 5 años.

Nivel educativo requerido: Educación superior (incluida formación académica).

Carnet de conducir: Turismo de 8 plazas; camión de hasta 3,5 toneladas.

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: FORI Skupina, upravljanje z naložbami d.o.o..

Dirección: Prešernova cesta 1 A, 3320 VELENJE.

Contacto: DOBNIK PETRA

Email: foritajnistvoReemplazar por una arrobafori.si

Teléfono: 03 898 47 00.

Ver las 678 ofertas de trabajo de Directores y gerentes : Directores administradores y comerciales : Directores de ventas, comercialización y desarrollo : Directores de ventas y comercialización ofertadas.