Aparaaditehase lastepoe müügikonsultant. Louna-Eesti

Ofertas de empleo en Louna-Eesti (Estonia) de Vendedores

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores.
Teenindus- ja müügitöötajad : Müüjad.

Descripción de la oferta de trabajo:
valmisolek aktiivseks müügitööks; hea suhtlemisoskus ja positiivne ellusuhtumine; väga hea eesti keele oskus; ausus, usaldusväärsus, kohusetundlikkus; valmisolek täisajaga tööks graafiku alusel otsime oma meeskonda särasilmset klienditeenindajat, kelle tööülesanneteks on väärtuspõhine müük; meeldiva klienditeeninduse pakkumine; kaupluse juhataja asendamine; Eestis disainitud lastetoodete tutvustamine ja müümine; suhtlemine klientidega, nende vajaduste väljaselgitamine ja nõustamine; kauba vastuvõtt ja väljapanek müügilettidele; müügisaali korrashoid ja töö kassasatraktiivset töökeskkonda tõusva trendiga Tartu Aparaaditehases, tööd, mis arendab sinu suhtlemisoskust, toetavat tiimi, firmasiseseid soodustusi, vajalikku väljaõpet ja koolitusi, võimalust ennast teostada ja arenguvõimalusi. Lisaks põhitasule tulemustasu ja projektimüüki; võimalust kaasa lüüa ürituste korraldamisel ja osalemisel; erinevaid preemiasüsteeme; tööd graafiku alusel ning tööaega 11.00-19.00 sobilike kandidaatidega võtame ühendust esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui nädala jooksul pärast töökuulutuse aegumist.

Servicio de empleo de origen: Estonian Unemployment Insurance Fund, Servicios Públicos de Empleo, Estonia.

País del trabajo: Estonia.

Región: Lõuna-Eesti.

Ver 663 ofertas de trabajo en "Louna-Eesti" (Estonia).

Fecha de inicio: 30/07/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 1 año.

Nivel educativo requerido: Escolaridad obligatoria / preparación profesional.

Lenguas exigidas: inglés: (bueno) .

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Cómo solicitar el puesto:
Aigi Jukk, aigi.jukkReemplazar por una arrobagmail.com

Empresa: OÜ Vippa.

Dirección: Kastani tn 42, Tartu linn, Tartu maakond.

Contacto: Aigi Jukk

Email: aigi.jukkReemplazar por una arrobagmail.com

Ver las 396 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores ofertadas.