Anyagmérnök, kohászat (tanszéki mérnök). Eszak-Magyarorszag

Ofertas de trabajo en Eszak-Magyarorszag (Hungría) de Ingenieros de minas, metalúrgicos

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería : Ingenieros (excluyendo electrotecnólogos) : Ingenieros de minas, metalúrgicos y afines.
Felsőfokú képzettséget igénylő foglalkozások : Természettudományi és műszaki foglalkozások : Mérnökök (kivéve a villamosmérnököket) : Bánya- és kohómérnökök és hasonló foglalkozásúak.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) MISKOLCI EGYETEM Anyagmérnök, kohászat munkatársat keres miskolc (egyetemváros)i munkavégzésre közalkalmazotti (kjt.) jogviszony keretében határozott időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: állandó délelőtti műszak, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.07.01 - 2017.08.31, állásegyeztetés helye és módja: Foglalkoztatónál: 3515 Miskolc (Egyetemváros), Egyetemváros út 1.. A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Anyagmérnök, ;Speciális követelmények:Anyagmérnök MSC. Tamil nyelvtudás, További információ:A munkakör betöltéséhez anyagmérnök Msc és tamil nyelvtudás szükséges

País del trabajo: Hungría.

Región: Észak-Magyarország.

Ver 457 ofertas de trabajo en "Eszak-Magyarorszag" (Hungría).

Fecha de inicio: 08/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Horas semanales: 40.

Salario: mínimo 161000.0 HUF (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Empresa: MISKOLCI EGYETEM.

Dirección: 3515 Miskolc (Egyetemváros), Egyetemváros út 1..

Contacto: Szabó Andrea

Email: rekszaboReemplazar por una arrobauni-miskolc.hu

Ver las 14 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería : Ingenieros (excluyendo electrotecnólogos) : Ingenieros de minas, metalúrgicos y afines ofertadas.