Ofertas de empleo de Economistas en Osrednjeslovenska (Eslovenia)

Analitik V Sektorju Operacije (oddelek Bančne Operacije, Odsek Zaledne Obdelave) - M/ž

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales : Especialistas en ciencias sociales y teología : Economistas.
Strokovnjaki/strokovnjakinje : Pravni strokovnjaki/pravne strokovnjakinje, strokovnjaki/strokovnjakinje družbenih ved, strokovnjaki/strokovnjakinje na področju kulture : Strokovnjaki/strokovnjakinje družbenih ved in poklici verskih delavcev/delavk : Ekonomisti/ekonomistke.

Descripción de la oferta de trabajo:
EKONOMIST ANALITIK, poskusno delo 6 mesecev, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40 ur, SODELOVANJE PRI PRIPRAVI SPREMEMB IN UVAJANJU NOVIH PLAČILNIH STORITEV ZA KOMITENTE (TAKOJŠNJA PLAČILA), SPREMLJANJE IN ANALIZO RAZVOJA PLAČILNIH STORITEV IN SISTEMOV (PRAVIL IN STANDARDOV) DOMA IN V TUJINI, SODELOVANJE PRI PRIPRAVI PRAVNE PODLAGE ZA PLAČILNE STORITVE BANKE SLOVENIJE IN RAČUNE KOMITENTOV, SODELOVANJE PRI PRIPRAVI SKUPNIH REŠITEV V DELOVNIH TELESIH EVROSISTEMA, PRIPRAVO GRADIV IN POROČIL ZA VODSTVO ODDELKA OZIROMA ORGANE BANKE SLOVENIJE, SODELOVANJE PRI RAZVOJU IN VZDRŽEVANJU APLIKATIVNE PODPORE PLAČILNIM STORITVAM, VKLJUČNO S PRIPRAVO UPORABNIŠKIH SPECIFIKACIJ. , urejevalniki besedil - zahtevno, delo s preglednicami - zahtevno, delo z bazami podatkov - zahtevno, računalniško oblikovanje - osnovno, angleški jezik razumevanje zelo dobro, govorjenje zelo dobro, pisanje zelo dobro, slovenski jezik razumevanje tekoče, govorjenje tekoče, pisanje tekoče, najmanj sedmo raven izobrazbe ekonomske ali druge ustrezne smeri (prejšnja univerzitetna izobrazba/druga bolonjska stopnja), zaželene so delovne izkušnje na bančnem/finančnem področju, zlasti pa poznavanje plačilnih storitev doma in v tujini, močno razvite analitične sposobnosti in željo po dodatnem strokovnem usposabljanju, zelo dobro poznavanje programskih orodij MS Office zaželena so tudi znanja uporabe drugih programskih paketov, odlično pisno in ustno izražanje v slovenskem in angleškem jeziku, sposobnost sodelovanja pri pripravi pravnih dokumentov, samoiniciativnost in kreativnost, razvite organizacijske in komunikacijske sposobnosti, vestnost, natančnost, zanesljivost, odgovornost in spoštovanje zaupnosti. Z izbranim kandidatom (m/ž) bomo sklenili delovno razmerje za nedoločen čas, s polnim delovnim časom in šestmesečnim poskusnim delom. Od delovnih izkušenj in znanj kandidatov je odvisno za katero delovno mesto oz. vrsto dela znotraj profila "analitik" bo z izbranim kandidatom sklenjena pogodba o zaposlitvi. K prijavi so vabljeni tudi kandidati brez delovnih izkušenj z razpisanega področja dela. Vaše prijave z življenjepisom in dokazili o izpolnjevanju pogojev sprejemamo izključno prek aplikacije na spletni strani Banke Slovenije http://www.bsi.si/zaposlitev do 6. junija 2017. Podrobnejše informacije o delu lahko dobite na telefonski številki: +386 1 47 19 511 vsak delovni dan med 9. in 12. uro. , dopoldan

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 840 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 01/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 1 año.

Nivel educativo requerido: Educación superior (incluida formación académica).

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Empresa: BANKA SLOVENIJE.

Dirección: SLOVENSKA CESTA 35, 1000 LJUBLJANA.

Contacto: BEZEK ROT BARBARA

Email: zaposlitveReemplazar por una arrobabsi.si

Teléfono: +386 1 47 19 518.

Ver las 84 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales : Especialistas en ciencias sociales y teología : Economistas ofertadas.