Trabajo de Especialistas en políticas y servicios de personal en Eslovenia (Osrednjeslovenska)

Analitik - M/ž

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Especialistas en organización de administración : Especialistas en políticas y servicios de personal y afines.
Strokovnjaki/strokovnjakinje : Strokovnjaki/strokovnjakinje za poslovanje in upravljanje : Strokovnjaki/strokovnjakinje za upravljanje : Strokovnjaki/strokovnjakinje za kadre, analizo poklicnega dela ipd.

Descripción de la oferta de trabajo:
ANALITIK POKLICNEGA DELA, poskusno delo 6 mesecev, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40 ur, POSLANSTVO DELA: ZBIRANJE IN ANALIZIRANJE PODATKOV O RAZLIČNIH VIDIKIH DELOVANJA TRGOV, STRANK IN BANK (USPEŠNOST, EKONOMIČNOST, DONOS, TVEGANJE, POTROŠNIŠKO OBNAŠANJE…) IN IZDELAVA PREDLOGOV ZA ODLOČANJE. OPIS DEL IN NALOG: ANALIZIRA VELIKE BAZE PODATKOV ZA POTREBE ANALIZ KREDITNEGA PORTFELJA BANČNIŠTVA NA DROBNO, SODELUJE S SPECIALISTI ZA STATISTIČNE ANALIZE PRI RAZLAGI IN UPORABI KAZALCEV TVEGANJ, NADZORUJE IN SPREMLJA SEGMENT BANČNIŠTVA NA DROBNO (MIKRO PODJETJA, PODJETNIKI IN PREBIVALSTVO), PREDLAGA SPREMEMBE IN IZBOLJŠAVE KREDITNE POLITIKE TER KRITERIJE ZA STANDARDIZIRANO PROGRAMSKO PODPRTO ODOBRAVANJE NALOŽB, ANALIZIRA BILANCE, KAZALCE IN PODATKE PODJETIJ, DRUGIH STRANK TER POTENCIALNIH STRANK – POUDAREK NA SEGMENTU MIKRO PODJETIJ IN PODJETNIKOV TER PREBIVALSTVA, UPORABLJA STANDARDNE ANALITIČNE PRISTOPE IN ORODJA, JIH PRILAGAJA IN RAZVIJA NOVE, SODELUJE PRI RAZVOJU IN KASNEJŠEM NADZORU TER SPREMLJAVI MODELA TOČKOVANJ (SCORING), KLJUČNIH KAZALNIKOV USPEŠNOSTI TER KLJUČNIH KAZALNIKOV TVEGANJ, JE VKLJUČEN V PROJEKTE VEZANE NA SEGMENT BANČNIŠTVA NA DROBNO (NPR. PROGRAMSKO PODPRTA ORODJA ZA ODOBRAVANJE, DOLOČANJE CEN Z UPOŠTEVANJEM TVEGANJA, PREDIZBOR POTENCIALNIH STRANK...), PREDSTAVLJA RISK ODLOČITVE, ANALIZE, UGOTOVITVE NADZORA RAZLIČNIM SEKTORJEM V BANKI OZ. ORGANOM BANKE., urejevalniki besedil - zahtevno, delo s preglednicami - zahtevno, delo z bazami podatkov - zahtevno, programiranje - osnovno, poznavanje računalniških omrežij - osnovno, poznavanje operacijskih sistemov - osnovno, računalniško oblikovanje - zahtevno, angleški jezik razumevanje tekoče, govorjenje tekoče, pisanje tekoče, Od kandidata pričakujemo: zahtevnejšo ustno in pisno komunikacijo v angleščini, uporabo standardnih orodij za PC (dobro poznavanje MS Office), poznavanje statističnih metodologij in orodij ter osnovno programiranje (prednost), pisno in ustno komuniciranje, najmanj 2 leti delovnih izkušenj. Sposobnosti in veščine: sposobnost kritičnega in analitičnega mišljenja, natančnost, sposobnost dela pod časovnim pritiskom, doseganja ciljev v zastavljenih časovnih rokih, samostojnost, in samoiniciativnost, dobre komunikacijske sposobnosti z proaktivnim pristopom, dobre sposobnosti presojanja in odločanja, zavzetost in sposobnost za hitro dojemanje novih zadev.

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 858 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 20/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 2 años.

Nivel educativo requerido: Educación superior (incluida formación académica).

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: SKB BANKA D.D. LJUBLJANA.

Dirección: AJDOVŠČINA 4 , 1000 LJUBLJANA.

Contacto: . .

Email: cloveski.viriReemplazar por una arrobaskb.si

Ver las 260 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Especialistas en organización de administración : Especialistas en políticas y servicios de personal y afines ofertadas.